Ухвала
від 05.04.2021 по справі 922/3770/20
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

проспект Незалежності, 13, місто Харків, 61058

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

05 квітня 2021 року Справа № 922/3770/20

Колегія суддів у складі:

головуючий суддя Пуль О.А., суддя Білоусова Я.О., суддя Крестьянінов О.О.,

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Рефио» (вх.№813Х/2) на рішення господарського суду Харківської області від 15.02.2021 у справі №922/3770/20 (повний текст рішення складено та підписано 23.02.2021 суддею Байбаком О.І. у приміщенні господарського суду Харківської області),

за позовом Харківської міської ради, м.Харків,

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Рефио» , м.Харків,

про стягнення коштів, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням господарського суду Харківської області від 15.02.2021 у даній справі позов задоволено частково. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Рефио" на користь Харківської міської ради 44058,13 грн безпідставно збережених коштів у розмірі орендної плати за користування земельною ділянкою по пров.Мовчанівському,21, у м.Харкові за період з 01.01.2020 по 31.10.2020 та 1342,89 грн судового збору. У решті позову відмовлено.

Відповідач з рішенням місцевого господарського суду не погодився та звернувся до Східного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення норм чинного законодавства, просить скасувати рішення господарського суду Харківської області від 15.02.2021 у справі №922/3770/20 та прийняти нове рішення, яким відмовити Харківській міській раді у задоволенні позовних вимог повністю.

Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 22.03.2021 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Рефио» залишено без руху. Встановлено заявнику апеляційної скарги десятиденний строк з дня вручення даної ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги. Роз`яснено наслідки не усунення недоліків, визначених цією ухвалою, у строк, встановлений судом, передбачені статтями 174, 260 Господарського процесуального кодексу України.

У строк, встановлений судом, заявником усунуто недоліки апеляційної скарги (вх.3725 від 30.03.2021), а саме: надано докази доплати судового збору.

Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали не надійшло.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги на їх відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України та провівши підготовчі дії, колегія суддів Східного апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.

Керуючись ст.234, 254, 262, 268 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Східного апеляційного господарського суду,-

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Рефио» (вх.№813Х/2) на рішення господарського суду Харківської області від 15.02.2021 у справі №922/3770/20.

Повідомити учасників справи про призначення розгляду апеляційної скарги на "26" квітня 2021 р. о 16:00 годині у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Незалежності, 13, 1-й поверх, каб. №104.

Встановити учасникам справи п`ятиденний строк з дня отримання даної ухвали для подання відзиву на апеляційну скаргу з доказами його надсилання учасникам справи. Відзив має бути оформлено у відповідності до вимог ст.263 Господарського процесуального кодексу України, якою, зокрема, передбачено, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Встановити учасникам справи строк до 19.04.2021 для подання письмових заяв, клопотань тощо.

Витребувати у учасників справи оригінали документів для огляду у судовому засіданні, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення і мають значення для справи; витяги з Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на день розгляду апеляційної скарги.

Інформацію у справі, що розглядається, можна отримати за веб-адресою https://court.gov.ua/sud4875/ .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.А. Пуль

Суддя Я.О. Білоусова

Суддя О.О. Крестьянінов

СудСхідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення05.04.2021
Оприлюднено06.04.2021
Номер документу96003046
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/3770/20

Ухвала від 15.07.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Постанова від 31.05.2021

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Ухвала від 05.04.2021

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Ухвала від 22.03.2021

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Рішення від 15.02.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Байбак О.І.

Ухвала від 01.02.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Байбак О.І.

Ухвала від 18.01.2021

Господарське

Господарський суд Харківської області

Байбак О.І.

Ухвала від 24.11.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Байбак О.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні