СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
(вступна та резолютивна частини)
06 квітня 2021 року Справа № 480/886/19
Сумський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Глазька С.М.,
за участю секретаря судового засідання - Щербаченко В.В.,
представника позивача - Спаських В.В.,
представника відповідача - Русака Г.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Суми звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області про виконання судового рішення у справі №480/886/19 за позовом ОСОБА_1 до Глухівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,
У Х В А Л И В:
Прийняти звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Сумської області про виконання рішення суду від 22.04.2019 по адміністративні справі №480/886/19 за позовом ОСОБА_1 до Глухівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Відповідно до ч. 3 ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частину ухвали, а повний її текст буде складено протягом 5 днів з дня її проголошення.
Суддя С.М. Глазько
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.04.2021 |
Оприлюднено | 08.04.2021 |
Номер документу | 96044067 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
С.М. Глазько
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні