Ухвала
від 08.04.2021 по справі 953/21280/20
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 953/21280/20

н/п 2/953/1351/21

УХВАЛА

"08" квітня 2021 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого судді - Лисиченко С.М.,

за участю секретаря судового засідання - Медведєвої Я.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом Акціонерного товариства комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

22.12.2020 до Київського районного суду м. Харкова надійшла позовна заява АТ КБ Приватбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , в якій позивач просить стягнути з відповідачів заборгованість за кредитним договором в розмірі 15997,86 грн. та судовий збір в розмірі 2270,00 грн.

Ухвалою суду від 23.12.2020 позовну заяву АТ КБ Приватбанк залишено без руху, надано строк для усунення недоліків.

12.01.2021 позивачем було отримано ухвалу.

25.01.2021 позивачем подано до суду уточнену позовну заяву.

Ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 17.03.2021 відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження.

Представником позивача Савіхіною А.М. подане клопотання про витребування доказів, в якому позивач просить: витребувати у Шостої харківської державної нотаріальної контори копію спадкової справи, заведеної після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 .

В обґрунтування клопотання зазначила, що позивач - Банк, як фінансова установа, відсутній у переліку юридичних осіб, які мають право отримувати інформацію, яка становить нотаріальну таємницю. Інформація, яка міститься у спадковій справі надасть можливість залучити до розгляду справи всіх спадкоємців ОСОБА_3 , визначити перелік спадкового майна.

В судове засідання сторони не з`явились, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином. Причини неявки суду невідомі.

Відповідно до вимог ч.2 ст.247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до наступного.

Згідно з частиною третьою статті 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

За приписами ст.76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору(ч.1 ст.95 ЦПК України).

Згідно з ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Із матеріалів справи вбачається, що вищевказане клопотання про витребування доказів подане з метою отримання документів, які мають значення для повного, всебічного розгляду справи; отримання таких документів заявником самостійно є неможливими.

За таких обставин, з метою всебічного та повного встановлення всіх обставин справи, клопотання про витребування доказів підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 3, 76, 84, 89, 260 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Витребувати з Шостої харківської державної нотаріальної контори: копію спадкової справи, заведеної після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 .

Вказані докази необхідно надати суду у 10- денний строк з дня отримання ухвали, але не пізніше до 12-00 години 29.04.2021.

Роз`яснити, що:

- згідно ч. 7 ст. 84 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який витребує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали;

- згідно ч. 8 ст. 84 ЦПК України у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом;

- згідно ч. 9 ст. 84 ЦПК України притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.М. Лисиченко

СудКиївський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення08.04.2021
Оприлюднено13.04.2021
Номер документу96187318
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —953/21280/20

Рішення від 14.06.2021

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

Рішення від 14.06.2021

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

Ухвала від 08.04.2021

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

Ухвала від 29.01.2021

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

Ухвала від 23.12.2020

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

Ухвала від 23.12.2020

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Лисиченко С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні