Ухвала
від 16.04.2021 по справі 731/43/21
ВАРВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №731/43/21

Провадження №2/731/64/21

У Х В А Л А

16 квітня 2021 року смт Варва

Варвинський районний суд Чернігівської області в складі:

судді Савенка А.І.,

за участю секретаря Чичоти В.О.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Дружба-Нова про визнання недійсним договору про надання права на користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Варвинського районного суду Чернігівської області перебуває вказана цивільна справа.

Ухвалою Варвинського районного суду Чернігівської області від 02 березня 2021 року цивільну справу прийнято до провадження, відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження, призначено до підготовчого судового засідання на 30 березня 2021 року, яке в подальшому через неявку позивача було відкладено на 16 квітня 2021 року.

Позивач ОСОБА_1 в підготовче судове засідання не з`явилася, засобами поштового зв`язку, звернулася до суду з заявою про проведення підготовчого судового засідання без її участі, позовні вимоги підтримала та просила суд задовольнити.

Представник відповідача СТОВ Дружба-Нова - адвокат Крищенко Л.В. в підготовче судове засідання також не з`явилася, звернулася до суду з заявою щодо здійснення розгляду справи без її участі, щодо закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду не заперечила.

На підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки судом остаточно визначено предмет спору, склад учасників справи; обставини справи, які підлягають з`ясуванню; процесуальний порядок розгляду справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: 1) залишення позовної заяви без розгляду; 2) закриття провадження у справі; 3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Відповідно до п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. 72, 102, 189, 196-198, 200, 247 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Дружба-Нова про визнання недійсним договору про надання права на користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) до судового розгляду по суті на 14 год. 30 хв. 24 травня 2021 року в приміщенні Варвинського районного суду Чернігівської області за адресою: смт Варва, вул. Шевченка, 40, зал № 1.

Копію ухвали надіслати учасникам справи, які не були присутні в залі судового засідання, до відома.

В судове засідання викликати позивача та представника відповідача.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І. Савенко

СудВарвинський районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення16.04.2021
Оприлюднено19.04.2021
Номер документу96326341
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —731/43/21

Постанова від 24.01.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Ухвала від 06.12.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Постанова від 21.10.2021

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Шарапова О. Л.

Ухвала від 30.09.2021

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Шарапова О. Л.

Ухвала від 09.07.2021

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Губар В. С.

Ухвала від 25.06.2021

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Губар В. С.

Рішення від 24.05.2021

Цивільне

Варвинський районний суд Чернігівської області

Савенко А. І.

Ухвала від 16.04.2021

Цивільне

Варвинський районний суд Чернігівської області

Савенко А. І.

Ухвала від 02.03.2021

Цивільне

Варвинський районний суд Чернігівської області

Савенко А. І.

Ухвала від 05.02.2021

Цивільне

Варвинський районний суд Чернігівської області

Савенко А. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні