ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
"22" квітня 2021 р. Справа № 918/1099/20
Суддя (суддя-доповідач у справі) Північно-західного апеляційного господарського суду Юрчук М.І., перевіривши матеріали апеляційної скарги Головного управління Національної поліції в Рівненській області на рішення Господарського суду Рівненської області, ухваленого 18.03.21р.
за позовом Приватного акціонерного товариства "Троянівське"
до Головного управління Національної поліції в Рівненській області
до Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, - Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська фермерська група",
за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідачів, - Державної казначейської служби України,
про відшкодування шкоди в розмірі 266 781 грн. 97 коп.
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду Рівненської області від 18.03.2021 у справі № 918/1099/20 позов задоволено частково.
Стягнуто з Державного бюджету України на користь Приватного акціонерного товариства "Троянівське" 265259 грн 93 коп. у рахунок відшкодування шкоди, завданої Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області.
Стягнуто з Головного управління Національної поліції в Рівненській області на користь Приватного акціонерного товариства "Троянівське" 3978 грн 90 коп. - витрат по оплаті судового збору. У задоволенні позовних вимог Приватного акціонерного товариства "Троянівське" про стягнення 1522 грн 04 коп. у рахунок відшкодування шкоди, завданої Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області - відмовлено.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Головне управління Національної поліції в Рівненській області звернулося до Північно-західного апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою, відповідно до якої просить скасувати рішення Господарського суду Рівненської області від 18.03.2021 у справі № 918/1099/20 повністю та ухвалити нове рішення, яким в задоволенні позову відмовити повністю.
Оскільки апеляційна скарга надійшла без матеріалів справи, Північно-західний апеляційний господарський суд листом № 918/1099/20/2471/20 від 13.04.2021 витребував у суду першої інстанції матеріали справи.
19 квітня 2021 року на адресу суду апеляційної інстанції від Господарського суду Рівненської області надійшла справа № 918/1099/20.
Вивчивши зміст апеляційної скарги та розглянувши додані до неї документи, суддя-доповідач Північно-західного апеляційного господарського суду Юрчук М.І. прийшов до висновку про залишення її без руху з огляду на таке.
Відповідно до п.3 ч.3 ст.258 Господарського процесуального кодексу (ГПК) України, до апеляційної скарги додаються докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі.
Як вбачається з матеріалів апеляційної скарги, Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області подано докази надсилання копії апеляційної скарги Приватному акціонерному товариству "Троянівське", Головному управлінню Державної казначейської служби України у Рівненській області та Товариству з обмеженою відповідальністю "Українська фермерська група".
Однак не подано доказів надсилання копії апеляційної скарги Державній казначейській службі України (вул. Бастіонна, буд. 6, м. Київ, 01601).
В силу приписів част.1 ст.41 ГПК України у справах позовного провадження учасниками справи є сторони та треті особи.
Згідно з част.2 ст.174 ГПК України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).
З врахуванням викладеного, скаржником при поданні апеляційної скарги не виконано вимоги п.3 частини 3 статті 258 ГПК України, що відповідно до вимог статті 260 ГПК України є підставою для залишення апеляційної скарги без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 174, 234, 256, 258, 260 Господарського процесуального кодексу України, суддя-доповідач
УХВАЛИВ:
1. Апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Рівненській області на рішення Господарського суду Рівненської області, ухваленого 18.03.21р. - залишити без руху.
2. Зобов`язати апелянта - Головне управління Національної поліції в Рівненській області усунути встановлені при поданні апеляційної скарги недоліки протягом 10 днів із дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, а саме надати докази надсилання копії апеляційної скарги Державній казначейській службі України (вул. Бастіонна, буд. 6, м. Київ, 01601).
3. Роз`яснити апелянту, що при невиконанні вимог даної ухвали, апеляційна скарга вважається не поданою та повертається апелянту.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею-доповідачем та не підлягає оскарженню.
5. Копію ухвали направити апелянту - Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області (вул. Хвильового, буд. 2, м. Рівне, 33028).
Суддя Юрчук М.І.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2021 |
Оприлюднено | 26.04.2021 |
Номер документу | 96481773 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Юрчук М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні