Справа № 752/13871/18
Провадження № 2/752/538/21
У Х В А Л А
22 квітня 2021 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Хоменко В.С., при секретарі Павлюх П.В., розглянувши у підготовчому судовому засіданні клопотання представника позивача - Гришакова О.О. про заміну відповідача по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Люкс Медікал , третя особа без самостійних вимог щодо предмету спору - ОСОБА_2 про захист прав споживача медичних послуг, відшкодування шкоди та моральних збитків,-
В С Т А Н О В И В:
В провадження судді Голосіївського районного суду м. Києва перебуває вищезазначена справа.
Ухвалою від 25.11.2020 року зазначена справа прийнята до провадження судді Хоменко В.С. та призначено підготовче засідання.
В матеріалах справи наявне клопотання представника позивача - ОСОБА_3 про заміну первісного відповідача ТОВ Люкс Медікал (код ЄДРПОУ 41619223) на належного Приватне підприємство S.A.L. (код ЄДРПОУ 19249080).
В обґрунтування клопотання зазначено, що оскільки стоматологічні послуги позивачу були надані в медичному центрі, діяльність в якому здійснює ПП S.A.L. під найменуванням Клініка сучасних стоматологічних технологій Люкс Медікал , та послуги позивачу надавалися саме працівниками ПП S.A.L. , тому зазначена юридична особа є належним відповідачем у справі.
Сторони та третя особа у підготовче засідання не з`явились, про день, час та місце засідання повідомлялись належним чином.
Представник позивача - ОСОБА_4 надав заяву у якій просить вирішити питання про заміну відповідача у справі без участі представника позивача.
Відповідно до ч. 2 ст. 51 ЦПК України, якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі.
З огляду на вищезазначене, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі правонаступника відповідача.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 51, ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання представника позивача - ОСОБА_3 про заміну відповідача - задовольнити.
У справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Люкс Медікал , третя особа без самостійних вимог щодо предмету спору - ОСОБА_2 про захист прав споживача медичних послуг, відшкодування шкоди та моральних збитків, замінити первісного відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю Люкс Медікал (код ЄДРПОУ 41619223) на належного Приватне підприємство S.A.L. (код ЄДРПОУ 19249080, м.Київ, вул. Старонаводницька, буд. 4, кв. 39).
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 15-ти днів з дня її проголошення відповідно до вимог, встановлених ст. 353-356 ЦПК України.
Суддя В.С. Хоменко
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2021 |
Оприлюднено | 29.04.2021 |
Номер документу | 96534728 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Хоменко В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні