Справа № 420/8157/21
УХВАЛА
24 травня 2021 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Бойко О.Я., розглядаючи заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ УКРФІНАНС ГРУП » про заміну стягувача у виконавчому провадженні, відкритому на підставі виконавчого напису №4 від 03.01.2009 р.,-
ВСТАНОВИВ:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ УКРФІНАНС ГРУП » про заміну стягувача у виконавчому провадженні, з примусового виконання виконавчого напису №4 від 03.01.2009 р. Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» як вибулої сторони на його правонаступника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ УКРФІНАНС ГРУП » у виконавчому провадженні, відкритому на підставі виконавчого напису №4 від 03.01.2009 р., який вчинено на Іпотечному договорі приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу Іллічовою Н.А.
Відповідно до ч.2 ст.379 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Таким чином, враховуючи викладене, суд вважає за доцільне прийняти до розгляду заяву про заміну сторони виконавчого провадження та призначити судове засідання щодо її розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 241, 248, 256,379 КАС України, -
У Х В А Л И В:
1.Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ УКРФІНАНС ГРУП » про заміну стягувача у виконавчому провадженні з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса.
2.Призначити судове засідання щодо розгляду заяви на 07 червеня 2021 року о 14:00 год . у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою 65062, м. Одеса, Фонтанська дорога, 14
Ухвала не належить до оскарження та набирає законної сили негайно після її підписання суддею.
Суддя О.Я. Бойко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2021 |
Оприлюднено | 26.05.2021 |
Номер документу | 97109840 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Бойко О.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні