Рішення
від 26.05.2021 по справі 500/3679/20
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 500/3679/20

26 травня 2021 рокум. Тернопіль Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі головуючої судді Мірінович У.А., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області до Почаївського міського будинку культури про застосування заходу реагування у сфері державного нагляду (контролю), -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області до Почаївського міського будинку культури про застосування заходу реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення експлуатації будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, шляхом повного знеструмлення.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на положення Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V, зазначивши, що висновками акта перевірки, складеного за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки від 13.10.2020 № 140, встановлено, що адміністративна будівля Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2 - експлуатується з численними порушеннями вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Це створює загрозу виникнення пожежі та швидкого її розповсюдження, перешкоджає гасінню пожежі, проведення робіт з евакуації людей, що створює реальну загрозу життю та здоров`ю людей.

Враховуючи те, що наведені в акті від 13.10.2020 № 140 порушення вимог безпеки відповідачем не усунуто, при цьому такі порушення створюють загрозу життю та здоров`ю людей, є підстави для повного зупинення експлуатації адміністративної будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2 шляхом повного знеструмлення, стало підставою для звернення до суду з цим позовом.

Ухвалою суду від 23.11.2020 провадження у справі відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, у якій встановлено строк подання відповідачу відзиву на позовну заяву, в тому числі сторонам клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.

10.11.2020, через відділ документального забезпечення суду, надійшов відзив на позовну заяву, зі змісту якого слідує, що відповідач заперечує проти задоволення позовних вимог у повному обсязі та зазначає, що після виявлених позивачем порушень адміністрація Почаївського міського будинку культури буде вживати усіх невідкладних заходів щодо їх ліквідації та усунення (арк. справи 24-33)

Ухвалою від 11.12.2020 судом ухвалено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін, призначено судове засідання на 15.01.2021.

В судове засідання призначене на 15.01.2021 сторони не з`явилися, з огляну на що, ухвалою суду від 15.01.2021 його було відкладено на 10.02.2021.

У судовому засіданні від 10.02.2021, за клопотанням сторін, судом оголошено перерву до 11.03.2021.

11.03.2021, через відділ документального забезпечення суду надійшло клопотання представника позивача про долучення додаткових доказів у справі (арк. справи 61-70) та представника відповідача (арк. справи 58) про відкладення розгляду справи.

У судовому засідання від 11.03.2021, з урахуванням думки позивача, судом продовжено процесуальні строки розгляду справи та відкладено судовий розгляд справи на 29.03.2021.

У судовому засіданні, призначеному на 29.03.2021, судом оголошено перерву для надання часу відповідачу на вжиття заходів щодо примирення.

12.04.2021, через відділ документального забезпечення суду надійшло клопотання представника позивача (арк. справи 82) та представника відповідача (арк. справи 81) про зупинення провадження у справі з метою надання часу для примирення сторін .

Ухвалою суду від 12.04.2021 клопотання сторін про зупинення провадження для надання сторонам часу для примирення - задоволено, провадження в адміністративній справі за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області до Почаївського міського будинку культури про застосування заходу реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення експлуатації будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, шляхом повного знеструмлення, зупинено до 13.05.2021.

Ухвалою суду від 12.05.2021 провадження у справі поновлено та призначено судове засідання на 20.05.2021.

19.05.2021, на адресу суду надійшла заява від позивача про відкладення судового розгляду справи у якій позивач вказав, що питання, які стосуються предмету позову, винесено на розгляд сесії Почаївської міської ради "на червень місяць", а тому він просить суд відкласти розгляд даної справи на "інший час" (арк. справи 91-94)

20.05.2021, через відділ документального забезпечення суду, надійшло клопотання представника позивач про розгляд справи в порядку письмового провадження (арк. справи 95).

Частиною четвертою статті 229 КАС України визначено, що у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

З огляду на зазначене, з урахуванням неявки у судове засідання всіх учасників справи, суд ухвалою від 20.05.2021 перейшов до розгляду адміністративної справи №500/3679/20 у порядку письмового провадження на підставі наявних у ній доказів.

Дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд встановив наступні обставини.

Згідно з наказом УДСНС України у Тернопільській області від 17.09.2020 №НС-417/64 та посвідченням на проведення перевірки від 17.09.2020 №721 (арк. справи 8), з 12.10.2020 по 19.10.2020 головним інспектором Кременецького РВ Управління Круком Романом та провідним інспектор Кременецького РВ Управління Березовським Віктором та провідним інспектор Кременецького РВ Управління Сілаковим Павлом в присутності директора Почаївського міського будинку культури - Собчук П.П., проведено позапланову перевірку додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки територій, будівель Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2.

За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб`єктом господарювання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки складено акт від 13.10.2020 № 140 , з яким ознайомлено директора Собчук П.П. а також, Акт вручено даній посадовій особі, що підтверджується її особистими підписами (арк. справи 11-22).

Під час проведеної перевірки території, будівлі та приміщень будинку культури за вказаною адресою, встановлено, що залишаються невиконаними порушення вимог нормативних актів у сфері пожежної та техногенної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров`ю людей, зокрема:

1. Будівлю будинку культури не обладнано системою автоматичної пожежної сигналізації, системою автоматичного пожежогасіння та оповіщення людей про пожежу.

2. Дерев`яні елементи горищних покриттів (крокви, лаги) будівлі не оброблено засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності.

3. Сходові клітки, коридори, проходи та інші шляхи евакуації не обладнанні евакуаційним освітленням.

4. Вихід на горище не обладнано сертифікованим протипожежним люком другого типу з межею вогнестійкості ЕІ30.

5. Дерев`яні конструкції сценічної коробки не оброблені вогнезахисними засобами, що забезпечують І групу вогнезахисної ефективності.

6. Виходи з фойє не обладнані світловими покажчиками з написом "Вихід".

7. Не проведено технічне обслуговування пожежних кран-комплектів.

8. Електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати встановлені на горючі основи (конструкції).

9. Двері входу в приміщення електрощитової будівлі будинку культури не є протипожежними 2-го типу з класом вогнестійкості ЕІ 30.

10. Відсутній журнал про наявність на об`єкті первинних засобів пожежогасіння згідно відомості.

11. На переносні вогнегасники, що експлуатуються не нанесено облікові (інвентарні) номери за прийнятою системою нумерації.

12. Наявні вогнегасники у будівлі будинку культури не встановлені у легкодоступних та видних місцях.

13. Прилеглу територію, приміщення не забезпечено відповідними знаками безпеки згідно з ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір".

14. На доповнення до схематичного плану евакуації не розроблено інструкцію, що визначає дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

15. Відповідальна особа за пожежну безпеку не пройшла навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.

16. У приміщенні не влаштовано шафи для зберігання засобів індивідуального захисту органів дихання для саморятування людей під час пожежі.

17. Не проведено ідентифікацію об`єкта для встановлення факту наявності або відсутності джерел небезпеки.

В описі виявлених порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки зазначено вимоги законодавства, які були недотримано відповідачем із вказівкою на відповідні статті.

Відповідачем порушено вимоги Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки України, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, Правил техногенної безпеки, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.11.2018 № 879.

Відповідно до даних акта останній захід державного нагляду (контролю) проводився позапланово у період з 17.01.2020 по 17.01.2020, за результатами якого видавався припис щодо усунення порушень, проте його вимоги не виконано (сторінка 1 акта).

З метою усунення виявлених під час планового заходу порушень щодо додержання (виконання) вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки УДСНС України у Тернопільській області 13.10.2020 виданий припис №134 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, який отримав директор Собчук П.П. (арк. справи 15-16).

Будь-яких доказів на усунення порушень, виявлених заходом державного нагляду (контролю) сторонами не надано, а судом не здобуто.

Наявність перелічених та не усунутих порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, які створюють реальну загрозу життю та здоров`ю людей, стали підставою звернення УДСНС України у Тернопільській області до суду з даним адміністративним позовом для застосування запобіжних (попереджувальних) заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації адміністративної будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, шляхом повного знеструмлення.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає, що згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до пункту 1, підпункту 2 пункту 3 Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1052 Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності; основними завданнями ДСНС є здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Відповідно до статті 1 Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V (далі - Закон № 877-V) державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб`єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.

Державний нагляд (контроль) здійснюється за місцем провадження господарської діяльності суб`єкта господарювання або його відокремлених підрозділів, або у приміщенні органу державного нагляду (контролю) у випадках, передбачених законом (частина перша статті 4 Закону № 877-V).

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону № 877-V на підставі акта, складеного за результатами здійснення заходу, в ході якого виявлено порушення вимог законодавства, орган державного нагляду (контролю) за наявності підстав для повного або часткового зупинення виробництва (виготовлення), реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг звертається у порядку та строки, встановлені законом, з відповідним позовом до адміністративного суду. У разі необхідності вжиття інших заходів реагування орган державного нагляду (контролю) протягом п`яти робочих днів з дня завершення здійснення заходу державного нагляду (контролю) складає припис, розпорядження, інший розпорядчий документ щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу.

Матеріалами справи підтверджується, що перевірка відповідача проводилась відповідно до вимог Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності .

Згідно з частиною третьою статті 55 Кодексу цивільного захисту України забезпечення пожежної безпеки суб`єкта господарювання покладається на власників та керівників таких суб`єктів господарювання.

Частиною першою статті 67 Кодексу цивільного захисту України передбачено, що до повноважень центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, належить, зокрема, здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства органами та суб`єктами господарювання, аварійно-рятувальними службами, зазначеними у статті 65 цього Кодексу; складення актів перевірок, приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у разі виявлення таких порушень; звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, експлуатації будівель, об`єктів, споруд, цехів, дільниць, а також машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, зупинення проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску і реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту, надання послуг, якщо ці порушення створюють загрозу життю та/або здоров`ю людей.

Згідно з частиною другою статті 68 Кодексу цивільного захисту України у разі встановлення порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створює загрозу життю та здоров`ю людей, посадові особи центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сферах техногенної та пожежної безпеки, звертаються до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, агрегатів, експлуатації будівель, споруд, окремих приміщень, випуску та реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту у порядку, встановленому законом.

Пунктами 1, 2 частини першої статті 70 Кодексу цивільного захисту України передбачено, що підставою для звернення центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств, об`єктів, окремих виробництв, цехів, дільниць, експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів є: недотримання вимог пожежної безпеки, визначених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами, стандартами, нормами і правилами; порушення вимог пожежної безпеки, передбачених стандартами, нормами і правилами, під час будівництва приміщень, будівель та споруд виробничого призначення.

Згідно з частиною другою цієї статті повне або часткове зупинення роботи підприємств, об`єктів, окремих виробництв, цехів, дільниць, експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, виконання робіт, надання послуг здійснюється виключно за рішенням адміністративного суду.

Аналіз викладених правових норм дає підстави для висновку, що застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств можливе лише за рішенням адміністративного суду, прийнятим за зверненням центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сферах техногенної та пожежної безпеки. Такі заходи можуть бути застосовані на підставі акта, складеного за результатами здійснення заходу, в ході якого виявлено порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров`ю людей.

З огляду на виявлені в акті № 140 від 13.10.2020 порушення, суд приходить до висновку, що подальша робота адміністративної будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, з наявними порушеннями, створює загрозу життю та здоров`ю людей. Неусунення порушень створює ризик виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі, що може спричинити загрозу життю та здоров`ю людей, оскільки впливає на забезпечення безпеки роботи Почаївського міського будинку культури, безпеки його співробітників та відвідувачів у відповідності з вимогами протипожежних норм, техногенної безпеки та цивільного захисту, на своєчасність виявлення надзвичайної ситуації, пожежі, на ліквідацію пожежі, надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків.

При цьому учасниками справи до суду не подано доказів на усунення порушень, виявлених за результатами проведення планового заходу нагляду (контролю), які створюють реальну та невідворотну загрозу життю та здоров`ю людей, а лише зазначено у клопотанні про відкладення судового розгляду справи, що питання, які стосуються предмету позову, винесено на розгляд сесії Почаївської міської ради на червень місяць ,

Водночас, позивачем до матеріалів судової справи долучено посвідчення від 09.02.2021 №166 (арк. справи 62), на проведення з 09.02.2021 по 10.02.2021 перевірки виконання припису №134 від 13.10.2020 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо виконання припису №134 від 13.10.2020 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, який складено на підставі акту від 13.10.2020 № 140, складено інший акт №8 від 10.02.2021 зі змісту якого, окрім іншого, слідує, що відповідач не усуває виявлені позивачем порушення (арк. справи 63-68) з огляду на що Управлінням ДСНС України у Тернопільській області 10.02.2021 виданий припис №6 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, який отримав заступник директора Почаївського міського будинку культури - Горевич І.А. (арк. справи 69-70).

Зокрема, відповідачем не усунено наступні порушення:

- Будівлю будинку культури не обладнано системою автоматичної пожежної сигналізації, системою автоматичного пожежогасіння та оповіщення людей про пожежу.

- Дерев`яні елементи горищних покриттів (крокви, лаги) будівлі не оброблено засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності.

- Сходові клітки, коридори, проходи та інші шляхи евакуації не обладнанні евакуаційним освітленням.

- Вихід на горище не обладнано сертифікованим протипожежним люком другого типу з межею вогнестійкості ЕІ30.

- Дерев`яні конструкції сценічної коробки не оброблені вогнезахисними засобами, що забезпечують І групу вогнезахисної ефективності.

- Виходи з фойє не обладнані світловими покажчиками з написом "Вихід".

- Не проведено технічне обслуговування пожежних кран-комплектів.

- Двері входу в приміщення електрощитової будівлі будинку культури не є протипожежними 2-го типу з класом вогнестійкості ЕІ 30.

- Відсутній журнал про наявність на об`єкті первинних засобів пожежогасіння згідно відомості.

- На переносні вогнегасники, що експлуатуються не нанесено облікові (інвентарні) номери за прийнятою системою нумерації.

- У приміщенні не влаштовано шафи для зберігання засобів індивідуального захисту органів дихання для саморятування людей під час пожежі.

- Не проведено ідентифікацію об`єкта для встановлення факту наявності або відсутності джерел небезпеки.

Отже, враховуючи встановлені обставини, суд приходить до висновку, що існуюча загроза життю та здоров`ю громадян не може бути усунута в інший спосіб, ніж ліквідація передумов цих шкідливих наслідків шляхом застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення експлуатації адміністративної будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, шляхом повного знеструмлення до усунення порушень пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та/або здоров`ю людей.

Частиною першою статті 9 КАС України передбачено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до положень частин першої та другої статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. Відповідач не спростував підстав для вжиття заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю).

Суд, враховуючи встановлені обставини справи та положення чинного законодавства, об`єктивно оцінивши докази, що мають юридичне значення для вирішення спору по суті, приходить до переконання, що позовні вимоги підлягають до задоволення повністю.

Відповідно до частини другої статті 139 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Оскільки матеріали справи не містять доказів понесення позивачем витрат, пов`язаних із залученням свідків та проведенням експертиз, підстави для стягнення з відповідача (юридичної особи) на користь позивача (суб`єкта владних повноважень) судових витрат відсутні.

Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області до ДПочаївського міського будинку культури про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) задовольнити повністю.

Застосувати до Почаївського міського будинку культури захід реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення експлуатації будівлі Почаївського міського будинку культури за адресою: 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, вул. Шевченка, 2, шляхом повного знеструмлення - до усунення порушень пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та/або здоров`ю людей. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне судове рішення складено 26 травня 2021 року.

Реквізити учасників справи:

позивач: - Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області (місцезнаходження: вул. Лесі Українки, 6, м. Тернопіль, 46011, код ЄДРПОУ: 38535547);

відповідач: - Почаївський міський будинок культури (місцезнаходження: вул. Шевченка, 2, м. Почаїв, Кременецький район, Тернопільська область, 47025, код ЄДРПОУ: 34566943).

Головуючий суддя Мірінович У.А.

СудТернопільський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення26.05.2021
Оприлюднено28.05.2021
Номер документу97210227
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —500/3679/20

Постанова від 07.10.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Кухтей Руслан Віталійович

Ухвала від 12.04.2021

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 26.07.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Кухтей Руслан Віталійович

Ухвала від 26.07.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Кухтей Руслан Віталійович

Ухвала від 14.07.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Кухтей Руслан Віталійович

Ухвала від 01.07.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Кухтей Руслан Віталійович

Рішення від 26.05.2021

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 20.05.2021

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 12.05.2021

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

Ухвала від 15.01.2021

Адміністративне

Тернопільський окружний адміністративний суд

Мірінович Уляна Анатоліївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні