Справа № 289/1500/19
Номер провадження 1-в/289/43/21
УХВАЛА
про прийняття до провадження
28.05.2021 м. Радомишль
Суддя Радомишльського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , ознайомившись із клопотанням (поданням) Радомишльського РС філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно ОСОБА_2 ,
ВСТАНОВИВ:
27.05.2021 Радомишльський РС філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області звернувся до Радомишльського районного суду Житомирської області із клопотанням (поданням) про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням ОСОБА_2 .
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 537, 539 КПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти клопотання (подання) Радомишльського РС філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно ОСОБА_2 до провадження.
Призначити судове засідання на 07.06.2021 року о 11:30 год. у приміщенні Радомишльського районного суду Житомирської області (зал судових засідань № 2).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Радомишльський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 28.05.2021 |
Оприлюднено | 31.01.2023 |
Номер документу | 97284952 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про направлення звільненого від покарання з випробуванням для відбування покарання, призначеного вироком |
Кримінальне
Радомишльський районний суд Житомирської області
Сіренко Н. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні