УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Справа №280/1406/18 Головуючий у 1-й інст. ОСОБА_1
Категорія ст.49 КПК Доповідач ОСОБА_2
УХВАЛА
01 червня 2021 року м. Житомир
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Житомирського апеляційного суду ОСОБА_2 , під час підготовки до розгляду клопотання адвоката ОСОБА_3 , яка діє в інтересах засудженої ОСОБА_4 про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Коростишівського районного суду Житомирської області від 26.11.2020 року,
в ст ан ов ив :
В провадженні Житомирського апеляційного суду знаходиться апеляційна скарга адвоката ОСОБА_3 , яка діє в інтересах засудженої ОСОБА_4 та її клопотанням про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Коростишівського районного суду Житомирської області від 26.11.2020 року.
На адресу Житомирського апеляційного суду від засудженої ОСОБА_4 , надійшло клопотання про призначення їй захисника.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 49 КПК України слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд зобов`язані забезпечити участь захисника у кримінальному провадженні у випадках, якщо підозрюваний, обвинувачений заявив клопотання про залучення захисника, але за відсутністю коштів чи з інших об`єктивних причин не може його залучити самостійно.
З огляду на викладене, апеляційний суд вважає за необхідне у відповідності до положень ст.49 КПК України забезпечити засуджену ОСОБА_4 безоплатним захисником, залучивши до справи захисника з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області для надання правової допомоги.
Керуючись ст.ст. 49, 418 КПК України, колегія суддів
п о с т а н о в и л а:
Доручити Регіональному Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області призначити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття для участі у кримінальному провадженні у судове засідання, яке відбудеться 14.06.2021 року о 10 год. 30 хв. в Житомирському апеляційному суді.
Ухвалу для виконання направити до Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Ухвала в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2021 |
Оприлюднено | 31.01.2023 |
Номер документу | 97306690 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях |
Кримінальне
Житомирський апеляційний суд
Слісарчук Я. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні