Ухвала
від 31.05.2021 по справі 3209/11/2070
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 травня 2021 року № 3209/11/2070

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Єгупенка В.В., розглянувши в письмовому провадженні в місті Харкові в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, м. Харків, м. Свободи, 5, Держпром, 3 під., 2 поверх) про заміну сторони виконавчого провадження у справі за адміністративним позовом Харківської міжрайонної транспортної прокуратури в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі міста Харкова до Товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Дельта" (м. Харків, вул. К. Маркса, 13) про стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 20.05.2011 вказаний адміністративний позов задоволено. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Дельта" (61000,м. Харків, вул. К. Маркса, 13, р/р НОМЕР_1 банк "Меркурій", МФО 3516663, код ЄДРПОУ 14070263) на користь Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі міста Харкова (61052, м. Харків, вул. Ярославська, 18/15-а, р/р НОМЕР_2 ХОУ ВАТ "Державний ощадний банк України" МФО 351823, код 22682106) суму заборгованості по внесках на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в розмірі 2921,56 грн. (дві тисячі дев`ятсот двадцять одна гривня 56 коп.). Постанову звернуто до негайного виконання.

На виконання зазначеної постанови Харківським окружним адміністративним судом 20.05.2011 було видано виконавчий лист.

Ухвалою Харківського оружного адміністративного суду від 11.01.2018 було частково задоволено заяву Київського об`єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова про заміну сторони виконавчого провадження. Замінено стягувача з Управління Пенсійного фонду України в Холодногорському районі м. Харкова на Київське об`єднане управління Пенсійного фонду України м. Харкова (р/р НОМЕР_3 в ХОУ ПАТ «Державний ощадний банк України» МФО 351823 код 41247819) по справі № 2а-3209/11/2070.

20.05.2021 до суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, в якій представник просив замінити сторону виконавчого провадження, а саме стягувача - Київське об`єднане управління Пенсійного фонду України м.Харкова на його правонаступника - головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, м.Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під`їзд, 2 поверх, код ЄДРПОУ 14099344, рахунок НОМЕР_4 в філії ХОУ АТ Ощадбанк , МФО 351823) за виконавчим листом по справі № 2-а-3209/11/2070, виданим Харківським окружним адміністративним судом щодо стягнення з ТОВ фірма Дельта заборгованості в сумі 2921,56 грн. Розглянути заяву без участі представника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

В судове засідання представники сторін не з`явилися, про час та місце розгляду заяви повідомлені належним чином.

Згідно ч. 9 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Таким чином, суд вважає за можливе розглянути вищевказану заяву в порядку письмового провадження.

Суд, дослідивши доводи заяви та матеріали справи, дійшов наступного.

Відповідно до ч.1 ст.379 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Вказана норма кореспондується з положеннями ч.5 ст.15 Закону України "Про виконавче провадження" від 2 червня 2016 року №1404-VIII, відповідно до якої, у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

Сторонами у виконавчому провадженні є стягувач і боржник. Заміна сторони виконавчого провадження відбувається у разі вибуття однієї зі сторін (стягувача або боржника), зокрема, внаслідок реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації суб`єкта владних повноважень (боржника). У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників. Заміна сторони полягає у вступі на її місце правонаступника.

Відповідно до додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 628 Перелік територіальних органів Пенсійного фонду України, які реорганізуються шляхом приєднання Київське об`єднане управління Пенсійного фонду України м. Харкова приєднується до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

В свою чергу, за приписами частин 1, 2 статті 104 Цивільного кодексу України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників. Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Тобто, вибуття юридичної особи у відносинах, щодо яких виник спір у розумінні ч.1 ст. 379 КАС України, фактично означає припинення державної реєстрації цієї особи шляхом внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законом порядку.

Таким чином, Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області є правонаступником позивача у даній справі, у зв`язку з чим суд дійшов висновку про заміну сторони виконавчого провадження.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 248, 256, 293, 295, 297, 376, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, м. Харків, м. Свободи, 5, Держпром, 3 під., 2 поверх) про заміну сторони виконавчого провадження у справі за адміністративним позовом Харківської міжрайонної транспортної прокуратури в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі міста Харкова до Товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Дельта" (м. Харків, вул. К. Маркса, 13) про стягнення заборгованості - задовольнити.

Замінити сторону виконавчого провадження, а саме стягувача - Київське об`єднане управління Пенсійного фонду України м.Харкова на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, м.Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під`їзд, 2 поверх, код ЄДРПОУ 14099344, рахунок НОМЕР_4 в філії ХОУ АТ Ощадбанк , МФО 351823) за виконавчим листом по справі № 2-а-3209/11/2070, виданим Харківським окружним адміністративним судом щодо стягнення з ТОВ фірма Дельта заборгованості в сумі 2921,56 грн.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя В.В. Єгупенко

СудХарківський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення31.05.2021
Оприлюднено02.06.2021
Номер документу97327061
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —3209/11/2070

Ухвала від 31.05.2021

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Єгупенко В.В.

Ухвала від 21.05.2021

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Єгупенко В.В.

Ухвала від 11.01.2018

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Єгупенко В.В.

Ухвала від 14.12.2017

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Єгупенко В.В.

Ухвала від 06.12.2017

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Єгупенко В.В.

Ухвала від 01.04.2011

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Чалий І.С.

Постанова від 20.05.2011

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Чалий І.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні