Справа № 131/131/21
Провадження № 2-во/131/18/21
2021 р.
УХВАЛА
ПРО ВИПРАВЛЕННЯ ОПИСКИ
07.06.2021м. Іллінці
Іллінецький районний суд Вінницької області в складі судді Олексієнка О.Ю., розглянувши у м. Іллінці без фіксації судового процесу технічними засобами за власною ініціативою питання про виправлення описки в рішенні Іллінецького районного суду Вінницької області від 30 березня 2021 року в справі № 131/131/21 за позовом ОСОБА_1 до Дашівської селищної ради про встановлення факту, що має юридичне значення та визнання права власності на спадкове майно за законом,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Іллінецького районного суду Вінницької області перебувала цивільна справа № 131/131/21 за позовом ОСОБА_1 до Дашівської селищної ради про встановлення факту, що має юридичне значення та визнання права власності на спадкове майно за законом.
При цьому, в резолютивної частини рішення допущено описку, а тому резолютивну частину рішення викласти в наступній редакції: Встановити факт прийняття спадщини ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , шляхом фактичного вступу в управління та володіння спадковим майном після смерті ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право завершення приватизації та проведення державної реєстрації права на нерухоме майно, а саме земельну ділянку, площею 2,7184 га кадастровий номер 0521284300:01:000:0043, що розташована на території Леухівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. Тому суд вважає за можливе розглянути питання про внесення виправлення в ухвалі суду за відсутності сторін та виправити допущену описку.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Виправити описку в рішенні Іллінецького районного суду Вінницької області від 30 березня 2021 року в справі № 131/131/21 за позовом ОСОБА_1 до Дашівської селищної ради про встановлення факту, що має юридичне значення та визнання права власності на спадкове майно за законом, виклавши резолютивну частину рішення в такій редакції:
Встановити факт прийняття спадщини ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , шляхом фактичного вступу в управління та володіння спадковим майном після смерті ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право завершення приватизації та проведення державної реєстрації права на нерухоме майно, а саме земельну ділянку, площею 2,7184 га кадастровий номер 0521284300:01:000:0043, що розташована на території Леухівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Ухвала є невід`ємною частиною рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 30 березня 2021 року в справі № 131/131/21.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Іллінецький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2021 |
Оприлюднено | 08.06.2021 |
Номер документу | 97474205 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Іллінецький районний суд Вінницької області
Олексієнко О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні