Ухвала
від 22.06.2021 по справі 200/6863/21
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

22 червня 2021 р. Справа №200/6863/21

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Логойда Т.В., перевіривши виконання вимог законодавства при подачі позовної заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Мангушської селищної ради (87400, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Мангуш (пн), пр. Миру, 72, код ЄДРПОУ 04340493) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и л а:

Позивач, посилаючись на порушення його прав та інтересів у сфері публічно-правових відносин, звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Позовна заява відповідає вимогам законодавства і відсутні перешкоди для відкриття провадження в адміністративній справі.

Позивача звільнено від сплати судового збору за подання адміністративного позову відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України Про судовий збір .

Керуючись ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України,

у х в а л и л а:

Відкрити провадження у вказаній адміністративній справі.

Справу розглянути суддею одноособово за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву - протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; строк для подання заперечення щодо відповіді позивача на відзив (в разі її подання позивачем) - протягом трьох днів з дня її отримання.

Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив - протягом трьох днів з дня його отримання.

Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи (відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення щодо відповіді позивача на відзив, пояснення) повинні відповідати вимогам ст.ст.162 - 165 КАС України, які також регулюють порядок їх подання до суду та надіслання іншим учасникам справи.

Витребувати у Мангушської селищної ради:

- завірену копію оскарженого рішення від 20 квітня 2021 року № 8/11-241;

- документи, на які містяться посилання в оскарженому рішенні Мангушської селищної ради від 20 квітня 2021 року № 8/11-241 та які лягли в його основу, а саме:

рішення Мелекінської сільської ради від 29 березня 2013 року № 6/23-1328,

генеральний план с.Мелекіне, що затверджений рішення Мелекінської сільської ради від 29 березня 2013 року № 6/23-1328, або витяг з нього з викопіюванням спірної земельної ділянки та відображенням до якої території вона віднесена;

- письмові пояснення з питання чи змінювався після 29 березня 2013 року генеральний план с.Мелекіне. Якщо так, то надати документальні підтвердження цьому;

- всі інші наявні докази, які стосуються предмету спору.

Встановити строк для подання витребуваних доказів - по 09 липня 2021 року.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://adm.dn.court.gov.ua/sud0570.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя Т.В. Логойда

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення22.06.2021
Оприлюднено23.06.2021
Номер документу97795442
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —200/6863/21

Постанова від 03.11.2022

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Ухвала від 12.10.2022

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Ухвала від 21.06.2022

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Ухвала від 16.11.2021

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Ухвала від 16.11.2021

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Ухвала від 11.10.2021

Адміністративне

Перший апеляційний адміністративний суд

Гаврищук Тетяна Григорівна

Рішення від 04.08.2021

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Логойда Т.В.

Ухвала від 15.07.2021

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Логойда Т.В.

Ухвала від 22.06.2021

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Логойда Т.В.

Ухвала від 07.06.2021

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Логойда Т.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні