Справа №506/347/19
н/п 2/517/99/2021
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 червня 2021 року смт. Захарівка Суддя Фрунзівського районного суду Одеської області Гончар І.В., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката В.В. Колосович про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Флора" до ОСОБА_1 , про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками, суд - В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Флора" до ОСОБА_1 , про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками. Представник відповідача ОСОБА_1 - адвоката В.В. Колосович звернувся до суду з клопотанням про проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів.
Суд, вивчивши клопотання представника позивача, приходить до наступних висновків.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участьу судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження усправі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Згідно зі ст. 11 Закону України Про судоустрій і статус суддів , учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Отже, відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування судового процесу, оскільки основною причиною затягування справи є неявка учасників процесу до зали судового засідання. Таким чином, з метою підвищення оперативності судового розгляду справи та полегшення участі в ньому представника позивача, суд вважає необхідним провести розгляд справи в режимі відеоконференції.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне провести судові засідання в режимі відеоконференції, оскільки представник позивача по справі знаходиться на значній відстані.
Керуючись ст. ст. 19, 212, 175, 177, 447-449 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Забезпечити участь представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката В.В. Колосович у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням системи відеоконференцзв`язку EasyCon.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Фрунзівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2021 |
Оприлюднено | 25.06.2021 |
Номер документу | 97886701 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Фрунзівський районний суд Одеської області
Гончар І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні