Справа № 553/2298/19
Провадження №2/369/1668/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.06.2021 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Дубас Т.В.,
при секретарі Мазурик Д.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача ОСОБА_1 про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю Новалік-ФАРМ про визнання незаконним наказу про дисциплінарне стягнення, про визнання звільнення незаконним, про зміну формулювання звільнення, стягнення середнього заробітку та моральної шкоди , -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Києво-Святошинського районного суду Київської області перебуває вказана цивільна справа.
Через канцелярію суду 03.02.2021 від відповідача надійшло клопотання про залишення позову без розгляду за вх. № 4257, у якому вона просила суд залишити позов без розгляду, оскільки позивач ОСОБА_2 повторно не з`явилася в судові засідання, причини неявки суду не повідомила, жодних заяв, клопотань про відкладення судового засідання чи про розгляд справи за її відсутності.
В судове засідання 30.04.2021 позивач та представник позивача не з`явилися. Представником позивача подано до суду заяву про розгляд справи у їх відсутності. Позовні вимоги підтримали та просили задовольнити.
Відповідач в судове засідання 30.04.2021 свого представника не направив. Подано до суду заяву про розгляд справи у відсутності представника відповідача, просили суд відмовити у задоволенні позову.
У зв`язку з неявкою сторін в силу ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
У відповідності до ч. 5 ст. 268 ЦПК України датою ухвалення рішення, ухваленого за відсутності учасників справи, є дата складення повного судового рішення.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо: позов подано особою, яка не має цивільної процесуальної дієздатності.
Згідно з ч.1 ст. 47 ЦПК України здатність особисто здійснювати цивільні процесуальні права та виконувати свої обов`язки в суді (цивільна процесуальна дієздатність) мають фізичні особи, які досягли повноліття, а також юридичні особи.
Статтею 4 ЦПК України визначено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
З огляду на викладене, суд не вбачає підстав у задоволенні клопотання представника відповідача, оскільки в матеріалах справи міститься заява представника позивача ОСОБА_3 про розгляд справи у відсутності позивача та представника.
Керуючись ст. 257 ЦПК України , суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Відмовити у задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_1 про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю Новалік-ФАРМ про визнання незаконним наказу про дисциплінарне стягнення, про визнання звільнення незаконним, про зміну формулювання звільнення, стягнення середнього заробітку та моральної шкоди.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.В. Дубас
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 29.06.2021 |
Оприлюднено | 30.06.2021 |
Номер документу | 97954732 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Дубас Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні