Ухвала
від 02.07.2021 по справі 498/546/20
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження: 22-ц/813/7682/21

Номер справи місцевого суду: 498/546/20

Головуючий у першій інстанції Чернецька Н. С.

Доповідач Заїкін А. П.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

02.07.2021 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

- головуючого судді - Заїкіна А.П.,

- суддів: - Погорєлової С.О., Князюка О.В.,

розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Печериця Наталії Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, в цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа: Великомихайлівська районна державна нотаріальна контора Одеської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Великомихайлівського районного суду Одеської області від 24 лютого 2021 року, -

ВСТАНОВИВ :

Рішенням Великомихайлівського районного суду Одеської області від 24 лютого 2021 року у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням 05 квітня 2021 року засобами поштового зв`язку апелянтом було подано апеляційну скаргу на рішення Великомихайлівського районного суду Одеської області від 24 лютого 2021 року.

09 червня 2021 року ухвалою Одеського апеляційного суду відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Великомихайлівського районного суду Одеської області від 24 лютого 2021 року. Розгляд справи призначено на 28.10.2021 року на 14:15 год.

24 червня 2021 року на електрону адресу Одеського апеляційного суду надійшла заява представника ОСОБА_1 - адвоката Печериця Наталії Сергіївни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Заявник просить доручити проведення відеоконференції в одному з наступних судів: Печерському районному суді міста Києва, Київському апеляційному суді, Солом`янському районному суді міста Києва, Шевченківському районному суді міста Києва, Оболонському районному суді міста Києва, Дніпровському районному суді міста Києва, Дарницькому районному суді міста Києва, Святошинському районному суді міста Києва, Голосіївському районному суді міста Києва, Деснянському районному суді міста Києва, Подільському районному суді міста Києва.

Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності у суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час) та інформує про це Адміністратора.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне провести судове засідання в режимі відеоконференції.

Керуючись ст.ст. 212, 260 ЦПК України, Одеський апеляційний суд, -

У Х В А Л И В :

Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Печериця Наталії Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

Доручити Київському апеляційному суду забезпечити проведення відеоконференції з Одеським апеляційним судом 28.10.2021 року о 14 годин 15 хвилин.

Копію даної ухвали негайно направити Київському апеляційному суду для її виконання, та заявнику для відома.

Роз`яснити представнику ОСОБА_1 - адвокату Печериця Наталії Сергіївни про можливість явки до приміщення Київського апеляційного суду для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції, за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом`янська, 2а, 28.10.2021 року о 14 годин 15 хвилин.

Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Судді Одеського апеляційного суду: А.П. Заїкін

О.В. Князюк

С. О. Погорєлова

СудОдеський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення02.07.2021
Оприлюднено05.07.2021
Номер документу98060939
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —498/546/20

Постанова від 28.10.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 02.07.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 09.06.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 09.06.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 15.04.2021

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Заїкін А. П.

Ухвала від 11.03.2021

Цивільне

Великомихайлівський районний суд Одеської області

Чернецька Н. С.

Рішення від 05.03.2021

Цивільне

Великомихайлівський районний суд Одеської області

Чернецька Н. С.

Рішення від 24.02.2021

Цивільне

Великомихайлівський районний суд Одеської області

Чернецька Н. С.

Ухвала від 11.02.2021

Цивільне

Великомихайлівський районний суд Одеської області

Чернецька Н. С.

Ухвала від 14.12.2020

Цивільне

Великомихайлівський районний суд Одеської області

Чернецька Н. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні