Справа № 215/3155/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2021 року Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі: головуючого судді Науменко Я.О.,
за участю: секретаря Махоні Н.Ю.,
згідно з вимогами ч. 2 ст. 247 ЦПК України, без фіксації судового засідання технічними засобами, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області цивільну справу за позовною заявою акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль до ОСОБА_1 про захист порушених прав кредитора, шляхом стягнення заборгованості, яка виникла за заявою-договором про відкриття поточного рахунку та надання кредиту Кредит готівкою №014/0169/82/91882530 від 08.08.2019,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою від 04.06.2021 прийнято до розгляду та відкрито провадження у даній справі, визначено проводити її розгляд у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін і призначено проведення першого судового засідання для розгляду справи по суті на 08.07.2021.
Учасники справи у судове засідання 08.07.2021 не з`явились.
Копії ухали про відкриття провадження у справі та позовної заяви з додатками відповідачу не направлені через відсутність у суду знаків поштової оплати для відправлення кореспонденції, що підтверджується актом №111 від 05.07.2021.
Позивачем надіслано суду клопотання вих.№114/5-222571 від 30.06.2021 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду (вх.№13369 від 06.07.2021).
Відповідно до ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Проте вказана заява надійшла до суду напередодні судового засідання та не містить доказів її направлення відповідачу .
Згідно з частинами 3, 4, 5, 11 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус або Державною судовою адміністрацією України.
Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.
Враховуючи, що заява позивача надійшла до суду у порушення встановленого законом строку та за відсутності доказів її направлення відповідачу, суд вважає необхідним відкласти судове засідання у справі, задовольнивши клопотання акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль про участь його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Крім того, відповідно до п.1 ч.2 статті 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстави неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Керуючись ст.ст. 212, 240, 258-259, 353 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ :
Задовольнити клопотання позивача - акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Відкласти судове засідання у справі за позовом акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль до ОСОБА_1 про захист порушених прав кредитора, шляхом стягнення заборгованості, яка виникла за заявою-договором про відкриття поточного рахунку та надання кредиту Кредит готівкою №014/0169/82/91882530 від 08.08.2019 на 11 серпня 2021 року на 10 год. 00 хв. , яке проводити за участю представника позивача поза межами приміщення суду.
Дозволити представнику позивача брати участь в судових засіданнях у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та застосуванням системи відеоконференцзв`язку EasyCon за посиланням https://easycon.com.ua.
Роз`яснити позивачу, що відповідно до ч.5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EasyCon за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Повідомити осіб, що беруть участь у справі про час та місце розгляду справи та про те, що інформацію щодо цієї справи вони можуть отримати на веб-сайті судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/sud0441/gromadyanam/csz/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Тернівський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2021 |
Оприлюднено | 09.07.2021 |
Номер документу | 98166984 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернівський районний суд м.Кривого Рогу
Науменко Я. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні