Справа № 555/1134/21
Номер провадження 1-кс/555/149/21
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"16" липня 2021 р. м. Березне
Слідчий суддя Березнівського районного суду Рівненської області ОСОБА_1
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Березне клопотання слідчого СВ відділення поліції №4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Березнівського відділу Здолбунівської окружної прокуратури ОСОБА_4 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 у кримінальному провадженні № 12021181060000112 від 14 червня 2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
Слідчий СВ ІНФОРМАЦІЯ_1 капітан поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 , звернувся із клопотанням про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів - матеріалів відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 , за період часу з 15:50 год. 14.06.2021 по 16:10 год. 14.06.2021, де зафіксовані обставини спричинення тілеснихушкоджень поліцейському ІНФОРМАЦІЯ_3 старшомусержанту поліції ОСОБА_5 ,під часвиконання нимсвоїх службовихобов`язків, з можливістю вилучення їх копій на носій з місця або у особи, в якої вони будуть знаходитися для їх огляду, визнання їх доказами та приєднання до матеріалів кримінального провадження.
Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження вказує, що 14 червня 2021 року приблизно о 16 годині 00 хвилин, ОСОБА_6 , перебуваючи на території подвір`я, по місцю свого проживання, що за адресою: АДРЕСА_2 , спричинив тілесні ушкодження поліцейському ІНФОРМАЦІЯ_3 старшому сержанту поліції ОСОБА_5 , під час виконання ним своїх службових обов`язків.
Допитаний в якості потерпілого ОСОБА_5 показав, що 14.06.2021 під час несення служби у службовому автомобілі знаходився автомобільний відеореєстратор, який перебував у робочому стані та зафіксував обставини спричинення йому тілесних ушкоджень. Крім того, його напарник ОСОБА_7 увімкнув нагрудну бодікамеру, яка також зафіксувала вказані обставини.
Згідно листа ІНФОРМАЦІЯ_3 матеріали відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, де зафіксовані обставини спричинення тілесних ушкоджень поліцейському ІНФОРМАЦІЯ_3 старшому сержанту поліції ОСОБА_5 , під час виконання ним своїх службових обов`язків, зберігаються у вказаному відділенні, що за адресою: АДРЕСА_1 .
Враховуючи, що відомості, які містяться в матеріалах відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, необхідні для доведення вини особи правопорушника та можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні в органу досудового розслідування виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до матеріалів відеозапису з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, за період часу з 15:50 год. 14.06.2021 по 16:10 год. 14.06.2021, з можливістю їх вилучення на носій з місця або у особи, в якої вони будуть знаходитися для їх огляду, визнання їх доказами та приєднання до матеріалів кримінального провадження.
Крім того, документи, тимчасовий доступ до яких необхідно отримати не містять інформації, доступ до якої заборонено відповідно до положень ст. 161 КПК України.
Матеріали відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 .
Враховуючи викладене, а також те, що матеріали відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 , містять інформацію про обставини, що підлягають доказуванню у даному кримінальному провадженні, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, необхідні для доведення вини особи правопорушника та можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні у слідчого виникла необхідність вилучення їх копій на носій з місця або у особи, в якої вони будуть знаходитися для їх огляду, визнання їх доказами та приєднання до матеріалів кримінального провадження.
В судове засідання слідчий та прокурор не з`явилися, надіслали до суду заяви про розгляд клопотання без їх участі, клопотання просили задовольнити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_1 , в судове засідання не з`явився, на адресу суду надійшла заява про розгляд клопотання без участі представника ІНФОРМАЦІЯ_4 , не заперечують проти задоволення клопотання.
Відповідно до ч.4 ст.107 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Згідно ч. 2 ст. 131 КПК України, одним із видів заходів забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів.
У відповідності з ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно з ч. 2 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з якими подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до п. 7 ст. 164 КПК України строк дії ухвали не може перевищувати двох місяців з дня постановлення ухвали.
Слідчий суддя, вивчивши надані матеріали, що стосуються розгляду клопотання, дійшов висновку про наявність підстав для надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів з можливістю вилучення їх копій.
Керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 159, 162, 163, 164, 309, 369-372 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя
У Х В А Л И В:
Клопотання - задовольнити.
Надати заступнику начальника відділення №4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області начальникові слідчого відділення старшому лейтенанту поліції ОСОБА_8 та слідчому слідчого відділення відділення №4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області капітану поліції ОСОБА_3 тимчасовий доступ до речей та документів - матеріалів відеозаписів з автомобільного відеореєстратора та нагрудної бодікамери, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 , за період часу з 15:50 год. 14.06.2021 по 16:10 год. 14.06.2021, де зафіксовані обставини спричинення тілеснихушкоджень поліцейському ІНФОРМАЦІЯ_3 старшомусержанту поліції ОСОБА_5 ,під часвиконання нимсвоїх службовихобов`язків, з можливістю вилучення їх копій на носій з місця або у особи, в якої вони будуть знаходитися для їх огляду, визнання їх доказами та приєднання до матеріалів кримінального провадження.
Встановити строк дії ухвали терміном на один місяць з моменту постановлення ухвали.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає; заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Березнівський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 16.07.2021 |
Оприлюднено | 24.05.2024 |
Номер документу | 98355030 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Березнівський районний суд Рівненської області
Собчук А. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні