Справа № 175/2325/20
Провадження № 1-кп/175/157/20
Ухвала
Іменем України
21 липня 2021 року
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
при секретареві ОСОБА_2 ,
за участю сторін: прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_4 ,
обвинуваченого ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у смт. Слобожанське кримінальне провадження № 12020040440000122 відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який народився у м. Дніпропетровськ, громадянина України,
обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч.3 ст.185 КК України,,
встановив:
19 листопада 2020 року до канцелярії суду від ОСОБА_5 надійшло клопотання про проведення слідчого експерименту з його участю за фактом крадіжки по АДРЕСА_1 , оскільки під час досудового розслідування через брак часу слідчий його не провів.
Вислухавши думку прокурора, який заперечував проти клопотання, думку захисника та обвинуваченого, які підтримали клопотання, суд приходить до наступного.
Згідно з ч.3 ст.333 КПК України у разі, якщо під час судового розгляду виникне необхідність у встановленні обставин або перевірці обставин, які мають істотне значення для кримінального провадження, і вони не можуть бути встановлені або перевірені іншим шляхом, суд за клопотанням сторони кримінального провадження має право доручити органу досудового розслідування провести певні слідчі (розшукові) дії.
Відповідно до ч.1 ст.240 КПК України з метою перевірки і уточнення відомостей, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, слідчий, прокурор має право провести слідчий експеримент шляхом відтворення дій, обстановки, обставин певної події, проведення необхідних дослідів чи випробувань.
Частиною 5 вищевказаної статті передбачено, що слідчий експеримент, що проводиться в житлі чи іншому володінні особи, здійснюється лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, або прокурора, яке розглядається в порядку, передбаченому цим Кодексом, для розгляду клопотань про проведення обшуку в житлі чи іншому володінні особи.
Так, із матеріалів кримінального провадження убачається, що під час досудового розслідування слідчий експеримент по АДРЕСА_1 не був проведений, оскільки потерпіла ОСОБА_6 у своїй заяві без дати зазначила, що вона відмовляється від проведення цієї слідчої дії на території її домоволодіння.
Враховуючи вищевикладене, за відсутності добровільної згоди потерпілої ОСОБА_6 , суд не вбачає підстав для задоволення клопотання ОСОБА_5 .
Керуючись ст.ст.333, 363, 369 КПК України, суд -
ухвалив:
Клопотання обвинуваченого ОСОБА_5 від 17 листопада 2020 року про проведення слідчого експерименту з його участю за фактом крадіжки на території домоволодіння АДРЕСА_1 залишити без задоволення.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 98455386 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Бровченко В. В.
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Бровченко В. В.
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Бровченко В. В.
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Бровченко В. В.
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Бровченко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні