Рішення
від 29.07.2021 по справі 536/711/21
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 536/711/21

Провадження № 2/536/618/21

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 липня 2021 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі головуючої судді Даніліної Ж.О., за участю секретаря судового засідання Поколоти О. В., за участю представника позивача Пінчук Ю. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчук цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Піщанської сільської об`єднаної територіальної громади, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ? Третьої кременчуцької державної нотаріальної контори, про визнання додаткового строку для прийняття спадщини,

УСТАНОВИВ:

Відповідно до частини 6 статті 259 Цивільного процесуального кодексу України суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення, повний текст якого буде складено 03 серпня 2021 року.

Керуючись статтями 12, 81, 83, 89, 141, 258, 265, 268, 273, 279 Цивільного процесуального кодексу України , суд

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 до Піщанської сільської об`єднаної територіальної громади, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ? Третьої кременчуцької державної нотаріальної контори, про визнання додаткового строку для прийняття спадщини, задовольнити.

Визначити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , строком в 2 (два) місяці з дня набрання рішенням суду законної сили.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного рішення суду.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Кременчуцький районний суд Полтавської області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Інформація про учасників справи:

Позивач ? ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової карти платника податків НОМЕР_1 , зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування): АДРЕСА_1 .

Відповідач ? Піщанська сільська об`єднана територіальна громада (код ЄДРПОУ 04384842), місцезнаходження: Полтавська обл., Кременчуцький район, с. Піщане, вул. Київська, 104.

Третя особа ? Третя кременчуцька державна нотаріальна контора (код ЄДРПОУ 02900050), місцезнаходження: Полтавська обл., м. Кременчук, проспект Свободи, 39/43.

СуддяЖ. О. Даніліна

СудКременчуцький районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення29.07.2021
Оприлюднено30.07.2021
Номер документу98632247
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —536/711/21

Рішення від 29.07.2021

Цивільне

Кременчуцький районний суд Полтавської області

Даніліна Ж. О.

Рішення від 29.07.2021

Цивільне

Кременчуцький районний суд Полтавської області

Даніліна Ж. О.

Ухвала від 20.07.2021

Цивільне

Кременчуцький районний суд Полтавської області

Даніліна Ж. О.

Ухвала від 30.04.2021

Цивільне

Кременчуцький районний суд Полтавської області

Даніліна Ж. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні