Справа № 522/11454/21
Провадження по справі за № 1-кс/522/7237/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 серпня 2021 року м. Одеса
Слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 ,при секретарі розглянувши клопотання старшого слідчого СВ відділуполіції №2Одеського районногоуправління поліції№ 1ГУНП вОдеській областіОСОБА_2 , про надання тимчасового доступу, -
ВСТАНОВИВ :
Старший слідчий СВ відділуполіції №2Одеського районногоуправління поліції№ 1ГУНП вОдеській областіОСОБА_2 ,звернувся досуду зклопотанням,погодженим ізпрокурором,який здійснюєпроцесуальне керівництводосудовим розслідуванняму кримінальномупровадженні № 12021162510000741 від 17.06.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України, про надання тимчасового доступу до речей та документів, з можливістю оглянути та вилучити всі оригінали медичних документів (медичної картки та знімків КТ та МРТ) на потерпілого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , які зберігаються у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ООР, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
В обґрунтування клопотання слідчий посилається на наступне.
Так, 17.06.2021 о 10:45 год в Приморському районі м. Одеси на території Одеського морського торгівельного порту, за адресою: АДРЕСА_2 , трапилось зіткнення вантажного тягача, «VOLVO FH 16.540», р.н. НОМЕР_1 з причепом KOGEL S 24, Р.Н. НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_3 , який здійснював рух по території порту та автонавантажувача HYSTER RS 45-31 CH, д.н.з. НОМЕР_3 , під керуванням ОСОБА_4 , який виконував роботи та здійснював рух заднім ходом. Внаслідок зіткнення водій ОСОБА_3 отримав тілесні ушкодження у вигляді: ЗЧМТ, СГМ, закритий перелом н/3 стегнової кістки правої ноги, закритий перелом п`яткової кістки правої ноги. Постраждалий доставлений до КНП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ООР.
У зв`язку із зазначеними обставинами, у кримінальному провадженні призначено судово-медичну експертизу для встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень у ОСОБА_3 , проведення якої доручено експертам відділення ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Для визначення судово-медичною експертизою ступеня тяжкості тілесних ушкоджень відносно ОСОБА_3 , необхідно вилучити медичну документацію (медичну картку та знімки КТ та МРТ) на ім`я ОСОБА_3 та всю документацію відносно спричинених тілесних ушкоджень, яка наявна у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ООР, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , і пов`язана із наданням медичної допомоги ОСОБА_3 при лікуванні.
У зв`язку з викладеним, у органу досудового розслідування виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до вищевказаних речей та документів, та можливості їх вилучення.
В судове засідання слідчий не з`явився, надав до суду заяву про розгляд матеріалів клопотання у його відсутність.
Дослідивши надані матеріали, якими обґрунтовано доводи клопотання, приходжу до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, які мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, у випадку можливості використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та у разі неможливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, а також у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 160 КПК України у клопотанні про тимчасовий доступ до речей і документів повинні бути зазначені підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи.
Згідно з п. 1 ч. 5 ст. 163 КПК, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність підстав вважати, що ці речі або документи перебувають чи можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи.
Наявні у кримінальному провадженні матеріали дають достатні підстави вважати, що речі та документи, які перебувають у зазначеному в клопотанні приміщенні мають значення для кримінального провадження, оскільки іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, неможливо.
За таких обставин, є підстави, передбачені ст. 159-163 КПК України, для надання тимчасового доступу до зазначених у клопотанні документів.
Керуючись ст.ст.159-166 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
Клопотання старшого слідчого СВ відділуполіції №2Одеського районногоуправління поліції№ 1ГУНП вОдеській областіОСОБА_2 , про надання тимчасового доступу - задовольнити.
Надати тимчасовий доступ до речей та документів, а саме можливості оглянути та вилучити всі оригінали медичних документів (медичну картку та знімки КТ та МРТ) на потерпілого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , які зберігаються у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ООР, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідальні особизобов`язані надатидоступ таможливість вилученнястаршому слідчому СВ відділуполіції №2Одеського районногоуправління поліції№ 1ГУНП вОдеській областіОСОБА_2 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , або слідчим ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області.
Встановити строк дії ухвали протягом одного місяця з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
03.08.2021
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2021 |
Оприлюднено | 24.05.2024 |
Номер документу | 98752710 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Приморський районний суд м.Одеси
Іванов В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні