Ухвала
від 10.08.2021 по справі 902/331/21
ЗАКАРПАТСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

про призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції

"10" серпня 2021 р. Справа № 902/331/21

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуюча суддя Коломис В.В., суддя Миханюк М.В. , суддя Крейбух О.Г.

перевіривши матеріали апеляційної скарги Виконавчого комітету Вінницької міської ради на рішення Господарського суду Вінницької області від 05 липня 2021 року (повний текст складено 08.07.2021) у справі № 902/331/21 (суддя Яремчук Ю.О.)

за позовом Виконавчого комітету Вінницької міської ради

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Градо строй"

про зобов`язання виконати договір в натурі

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Вінницької області від 05 липня 2021 року у справі № 902/331/21 в задоволенні позову Виконавчого комітету Вінницької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Градо строй" про зобов`язання виконати договір в натурі відмовлено повністю. Понесені судові витрати залишено за позивачем.

Не погоджуючись з прийнятим судом першої інстанції рішенням, Виконавчий комітет Вінницької міської ради звернувся до Північно-західного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення місцевого господарського суду скасувати та прийняти нове судове рішення, яким позов задоволити в повному обсязі.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам ГПК України, колегія суддів Північно-західного апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.

Керуючись статтями 121, 234, 267, 268, частини 1, 3 статті 270 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Виконавчого комітету Вінницької міської ради на рішення Господарського суду Вінницької області від 05 липня 2021 року у справі № 902/331/21.

2. Призначити справу № 902/331/21 до розгляду на "27" вересня 2021 р. об 11:00год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 в залі судових засідань № 4.

3. Встановити відповідачу строк для подання до суду відзиву на апеляційну скаргу та доказів надсилання (надання) апелянту копії відзиву та доданих до нього документів протягом 5 (п`яти) днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції.

4. Явка повноважних представників сторін в судове засідання - на розсуд сторін.

5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Головуюча суддя Коломис В.В.

Суддя Миханюк М.В.

Суддя Крейбух О.Г.

СудЗакарпатський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення10.08.2021
Оприлюднено12.08.2021
Номер документу98878219
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —902/331/21

Постанова від 08.11.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 28.10.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 18.10.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 12.10.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 27.09.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 10.08.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Рішення від 05.07.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Яремчук Ю.О.

Ухвала від 24.06.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Яремчук Ю.О.

Ухвала від 03.06.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Яремчук Ю.О.

Ухвала від 06.05.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Яремчук Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні