Справа № 161/4251/21
Провадження № 1-кп/161/618/21
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Луцьк 19 серпня 2021 року
Луцький міськрайонний суд Волинської області під головуванням:
Судді: ОСОБА_1 ,
за участю секретаря: ОСОБА_2 ,
прокурора: ОСОБА_3 ,
обвинуваченого: ОСОБА_4 ,
захисників-адвокатів: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання сторони захисту захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_7 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, -
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Луцького міськрайонного суду Волинської області, на розгляді судді ОСОБА_1 заходиться кримінальне провадження, що внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021035580000021, від 13.01.2021 року
В судовому засіданні захисник обвинуваченого ОСОБА_4 адвокат ОСОБА_7 , подала клопотання про надання стороні захисту дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, а саме містять відомості про вихідні та вхідні дзвінки мобільних терміналів, котрі користувались номером мобільного оператору НОМЕР_1 (належний обвинуваченому ОСОБА_4 ) за період часу з 16.00 год. по 18.00 год. 20.02.2021 року тільки із абонентом за номером НОМЕР_2 (належний ОСОБА_8 ).
Таке клопотання вмотивоване тим, що вказана інформація, яку неможливо отримати у інший спосіб, на думку сторони захисту має значення для кримінального провадження і дасть можливість об`єктивно встановити обставини вчинення обвинуваченим ОСОБА_4 інкримінованого йому кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.2 ст.186 КК України.
В судовому засіданні, з"ясувавши думку учасників судового провадження, дослідивши клопотання, в їх сукупності, суд приходить до висновку, що у задоволенні клопотання слід відмовити.
Відповідно доч.1ст.159КПК України,тимчасовий доступдо речейі документівполягає унаданні сторонікримінального провадженняособою,у володінніякої знаходятьсятакі речіі документи,можливості ознайомитисяз ними,зробити їхкопії тавилучити їх(здійснитиїх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення.
Відповідно до ч.6 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбаченихч.5цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Таким чином, враховуючи те, що в судовому засіданні допитно свідка сторони захисту з приводу обставин вчиненого кримінального правопоршення 20.02.2020 , які є предметом звернення із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів, а задоволення такого потягне за собою невиправдане затягування справи по суті , а тому за вказаних обставин у задоволенні такого клопотання слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.159-167 КПК України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні клопотання сторони захисту захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_7 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 19.08.2021 |
Оприлюднено | 26.01.2023 |
Номер документу | 99074814 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Грабіж |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні