Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, м-н Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
У Х В А Л А
25 серпня 2021 р. № 520/7803/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Мороко А.С., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Дисойл" про заміну сторони виконавчого провадження по справі № 520/7803/19 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Дисойл" до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Харківській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 15.10.2019 по справі № 520/7803/19, яке набрало законної сили, адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Дисойл" до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Харківській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії - задоволено в повному обсязі. Визнано противоправним та скасовано рішення комісії Головного управління ДФС у Харківській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №1178795/40192193 від 31.05.2019. Зобов`язано Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 16 від 10.04.2019 в Єдиному реєстрі податкових накладних, складену товариством з обмеженою відповідальністю "Дисойл", датою їх отримання - 30.04.2019.
12.08.2021 товариство з обмеженою відповідальністю "Дисойл" звернулось до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження, в якій просив замінити сторону виконавчого провадження по справі № 520/7803/19 з Державної фіскальної служби України на Державну податкову службу України; замінити сторону виконавчого провадження по справі № 520/7803/19 з Головного управління ДФС у Харківській області на Головне управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу.
Суд зазначає, що статтею 167 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження). Якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Судом встановлено, що подана заява не відповідає вимогам частини першої статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: відсутні докази надіслання (надання) заяви про зміну способу виконання судового рішення у справі іншим учасникам справи.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про повернення заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Керуючись статтями 293, 294, 295, 383 Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В :
Заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Дисойл" про заміну сторони виконавчого провадження - повернути без розгляду.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду повністю або частково у випадках, визначених статтею 294 цього Кодексу. Оскарження ухвали суду, яка не передбачена статтею 294 цього Кодексу, окремо від рішення суду не допускається.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя А.С. Мороко
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2021 |
Оприлюднено | 28.08.2021 |
Номер документу | 99177504 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Мороко А.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні