Справа № 308/11657/21
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01.09.2021 місто Ужгород
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у закритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого в ОВС 2 відділення слідчого вiддiлу УСБУ в Закарпатській області підполковника юстиції ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Закарпатської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку в рамках кримінального провадження № 22021070000000019, відомості про яке 12.04.2021 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 - ч. 2 ст. 201-1 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Старший слідчий в ОВС 2 відділення слідчого вiддiлу УСБУ в Закарпатській області підполковника юстиції ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням, погодженим прокурором відділу Закарпатської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку в рамках кримінального провадження № 22021070000000019, відомості про яке 12.04.2021 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 - ч. 2 ст. 201-1 КК України.
Як вбачається з клопотання та доданих до нього матеріалів, ряд мешканців Тячівського району, діючи за попередньою змовою, організували канал контрабанди через митний кордон України лісоматеріалів, заборонених до переміщення через митний кордон України.
03.04.2021 року в зону митного контролю митного поста «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби на ділянку «виїзд» прибув вантажний автомобіль марки «DAF», р.н.з. НОМЕР_1 , під керуванням громадянина України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , в якому через митний кордон України переміщувався вантаж «пиломатеріали хвойні обрізні з ялин та ялиці» загальним обсягом 41,5 м.куб. Згідно з поданими до митного оформлення документами відправником даного вантажу значиться ФОП « ОСОБА_6 ». У відповідності до сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій серії ЗК № 784712 від 24.03.2021 року підставою для його отримання стали товарно-транспортні накладні від жовтня 2019 року. В той же час, як вбачається з повідомлення Закарпатського обласного управління № 04-10/604 від 08.04.2021 року за результатами огляду вищевказаних пиломатеріалів встановлено, що на вищевказаному транспортному засобі фактично знаходиться пиломатеріал обрізний, хвойних порід, світлого кольору, відсутні поверхневі та наскрізні тріщини, наявний внутрішній конденсат на тенті, які за зовнішніми ознаками мають вигляд пиломатеріалів виготовлених з свіжоспиляної деревини.
Вказані обставини можуть свідчити про те, що вищезгаданий сертифікат серії ЗК № 784712 від 24.03.2021 року отриманий ФОП « ОСОБА_6 » незаконним шляхом на підставі підроблених документів, а фактично через митний кордон переміщується інша партія лісоматеріалів без відповідних документів, в тому числі сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.
У відповідності до вимог чинного законодавства, а саме ст. 196 МК України заборона щодо переміщення окремих товарів через митний кордон України не можуть бути пропущені через митний кордон України, товари, на пропуск яких відповідно до закону потрібні дозволи інших державних органів, за відсутності цих дозволів. У відповідності до вимог чинного законодавства, сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій видається на кожну окрему партію лісоматеріалів та виготовлених пиломатеріалів, які експортуються оформлену одним товарно-супровідним документом при належному підтвердженні їх походження.
Таким чином, зазначені лісоматеріали (пиломатеріали) є забороненими до переміщення через митний кордон України, оскільки відсутній законно отриманий документ, який надає право на їх переміщення через митний кордон України, а саме, сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, для експортних операцій, у зв`язку з чим вказані обставини свідчать про наявність ознак злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 - ч. 2 ст. 201-1 КК України.
У відповідності до матеріалів кримінального провадження та відповідей ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів на виконання доручення слідчого отримано інформацію про те, що до вчинення даного злочину можливо причетні громадяни України: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , мешканка АДРЕСА_2 (зареєстрована як фізична особа підприємець основний вид діяльності лісопильне та лісо стругальне виробництво, дружина ОСОБА_7 ), ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , мешканець АДРЕСА_2 та ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований в АДРЕСА_3 (засновник та колишній директор МПП «Гігант»).
ОСОБА_7 та ОСОБА_8 як самостійно здійснюють незаконну порубку лісоматеріалів на території Тячівського району, так і придбають незаконно порубані лісоматеріали у невстановлених на даний час осіб, мешканців Тячівського та Рахівського районів. Після чого, на наявних у них вантажних транспортних засобах доставляють зазначені лісоматеріали в складські приміщення та на виробничі потужності, які використовуються МПП «Гігант» юридична адреса: Тячівський район, смт. Тересва, вул. Богдана Хмельницького, 1 (на даний час директор зазначеного підприємства рідни син ОСОБА_8 громадянин ОСОБА_7 ) без відповідних документів, які підтверджують їх походження та надають право на перевезення. В той же час, виробнича діяльність та виробничі потужності МПП «Гігант», в тому числі, розташовані та здійснюється за адресою: АДРЕСА_3 , яка є суміжною з юридичною адресою.
При цьому, ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 з метою легалізації наявної у них незаконно порубаної деревини отримують у невстановлених на даний час осіб або в Державних лісових господарствах товарно-транспортні накладні, в тому числі підроблені та такі, які містять неправдиві відомості, які в подальшому також використовують для отримання сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій, який є єдиним документом, який надає право на переміщення через митний кордон лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.
Крім того, ОСОБА_7 , з метою надання вигляду легальності своїй спільній з ОСОБА_8 незаконній діяльності та відвернення уваги правоохоронних органів зареєстрував свою дружину ОСОБА_6 як фізичну особу підприємця від імені якої і здійснює експорт лісоматеріалів на підставі підроблених та таких які містять неправдиві відомості документів.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів отримано достовірну інформацію про те, що по місцю реєстрації ОСОБА_8 за адресою: АДРЕСА_3 , можуть знаходитись: документи, які стосуються порубки лісоматеріалів та видачі товарно-транспортних накладних, підроблені печатки та штампи державних лісових та мисливських господарств, які використовувались для підроблення товарно-транспортних накладних, підроблені печатки інших фізичних осіб підприємців, які також використовувались для підроблення товарно-транспортних накладних та інших документів на лісо та пиломатеріали, записні книжки (блокноти, аркуші паперу) з даними щодо розрахунків за незаконно придбані лісоматеріали та пиломатеріали та номерами мобільних телефонів спільників вчинюваного ОСОБА_8 злочину, банківські документи, які свідчать про отримання та зняття коштів за придбані та реалізовані лісоматеріали і пиломатеріали на підставі підроблених товарно-транспортних накладних, документи, які стосуються придбання лісоматеріалів, їх перевезення та облікування, примірники підроблених товарно-транспортних накладних та інші документи, що стосуються виготовлення таких накладних, комп`ютери, ПЕОМ (комп`ютер, ноутбук, планшет), які останній використовує для внесення неправдивих відомостей до документів та виготовлення підроблених документів, та на яких може знаходитись електронна переписка щодо вищевказаних документів та обставин злочинної діяльності.
Поряд з цим, на даний час, з метою вірної кваліфікації дій ОСОБА_8 виникла необхідність в призначенні та проведенні почеркознавчої експертизи, методологія проведення якої передбачає отримання взірців почерку, в тому числі вільних. Проте, ОСОБА_8 категорично відмовився добровільно надавати взірці почерку.
Вищевказані предмети, речі і документи, які планується відшукати та вилучити мають значення для досудового розслідування та судового розгляду, оскільки можуть бути доказами вчинення злочину та підтверджувати вину осіб причетних до його вчинення.
Встановлено, що ОСОБА_8 обізнаний з методами роботи правоохоронних органів, має сталі зв`язки серед них, а його син ОСОБА_7 є колишнім працівником органів поліції, у зв`язку з чим, ОСОБА_8 добре застосовує засоби та методи конспірації з метою унеможливлення виявлення слідів його злочинної діяльності і відповідно речей, предметів та документів, які здобуті внаслідок зайняття злочинною діяльністю та підтверджують його причетність.
Отримати вищевказані документи та речі, які планується відшукати в ході обшуку у добровільному порядку шляхом витребування речей, документів, відомостей відповідно до ст. 93 КПК України, або за допомогою інших слідчих дій на даний час неможливо, оскільки такі підтверджують злочинну діяльність ОСОБА_8 та спільників вчинюваного ним злочину, а тому, останнім можуть вживатися заходи по їх знищенню, або спотворенню.
Згідно з інформацією з Реєстру прав власності на нерухоме майно будинок АДРЕСА_3 , не значиться зареєстрованим на праві приватної власності, що може бути пов`язане з тим, що ведення реєстру розпочато з 2013 року і інформація в нього вноситься реєстратором поступово в ході отримання від колишніх БТІ, які на даний час не ліквідовані повністю та не передали всю наявну у них інформацію.
В той же час, згідно з довідкою Тересвянської селищної ради за адресою: АДРЕСА_3 , земельна ділянка з кадастровим номером 2124456200:03:005:0024, загальною площею 0,3874 га, належить на праві приватної власності МПП «Гігант», директором якого є ОСОБА_7 , а засновником та колишнім директором ОСОБА_8 .
На підставі викладеного, слідчий просить надати дозвіл стороні кримінального провадження, а саме, слідчим слідчої групи, на обшук земельної ділянки з кадастровим номером 2124456200:03:005:0024, загальною площею 0,3874 га, за адресою: АДРЕСА_3 , яка належить на праві приватної власності МПП «Гігант», в іншому володінні зазначеної юридичної особи, а саме: приміщеннях побутового, службового, господарського, виробничого та іншого призначення, в підсобних, житлових і нежитлових приміщеннях, що відносяться до даної земельної ділянки, з метою відшукання та вилучення:
документів, які стосуються порубки, перероблення (розпиловки) лісоматеріалів та отримання товарно-транспортних накладних;
підроблених печаток та штампів державних лісових та мисливських господарств, які використовувались для підроблення товарно-транспортних накладних;
підроблених печаток інших фізичних осіб підприємців, які також використовувались для підроблення товарно-транспортних накладних та інших документів на лісо та пиломатеріали;
документів, які стосуються експорту за кордон лісо та пиломатеріалів та оформлення сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, для здійснення експортних операцій на підставі підроблених документів та документів, які містять неправдиві відомості;
записних книжок (блокноти, записники, аркуші (клаптики) паперу) з даними щодо розрахунків за незаконно придбані лісоматеріали та пиломатеріали та номерами мобільних телефонів спільників вчинюваного ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 злочину;
банківських документів, які свідчать про отримання та зняття коштів за придбані та реалізовані лісоматеріали і пиломатеріали на підставі підроблених товарно-транспортних накладних;
примірників підроблених товарно-транспортних накладних та інших документів, що стосуються виготовлення таких накладних;
комп`ютерів, ПЕОМ (комп`ютер, ноутбук, планшет), які ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 використовують для внесення неправдивих відомостей до документів та виготовлення підроблених документів та на яких можуть знаходитись електронна переписка щодо вищевказаних документів та підтверджувати злочинну діяльність останнього.
Слідчий у судовому засіданні клопотання підтримав та просив задовольнити, посилаючись на обставини, викладені у клопотанні та додані до нього матеріали кримінального провадження.
Як встановлено слідчим суддею, згідно з витягом з Єдиного реєстру досудового розслідування за номером кримінального провадження 22021070000000019 органом досудового розслідування слідчим відділом УСБУ в Закарпатській області здійснюється розслідування кримінального провадження, відомості про яке 12.04.2021 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 - ч. 2 ст. 201-1 КК України.
Досудове розслідування розпочато за фактом того, що ряд мешканців Тячівського району, діючи за попередньою змовою, організували канал контрабанди через митний кордон України лісоматеріалів, заборонених до переміщення через митний кордон України. 03.04.2021 року в зону митного контролю митного поста «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби на ділянку «виїзд» прибув вантажний автомобіль марки «DAF», р.н.з. НОМЕР_1 , під керуванням громадянина України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , в якому через митний кордон України переміщувався вантаж «пиломатеріали хвойні обрізні з ялин та ялиці» загальним обсягом 41,5 м.куб. Згідно з поданими до митного оформлення документами відправником даного вантажу значиться ФОП « ОСОБА_6 ». У відповідності до сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій серії ЗК № 784712 від 24.03.2021 року підставою для його отримання стали товарно-транспортні накладні від жовтня 2019 року. В той же час, як вбачається з повідомлення Закарпатського обласного управління № 04-10/604 від 08.04.2021 року за результатами огляду вищевказаних пиломатеріалів встановлено, що на вищевказаному транспортному засобі фактично знаходиться пиломатеріал обрізний, хвойних порід, світлого кольору, відсутні поверхневі та наскрізні тріщини, наявний внутрішній конденсат на тенті, які за зовнішніми ознаками мають вигляд пиломатеріалів виготовлених з свіжоспиляної деревини. Вказані обставини можуть свідчити про те, що вищезгаданий сертифікат серії ЗК № 784712 від 24.03.2021 року отриманий ФОП « ОСОБА_6 » незаконним шляхом на підставі підроблених документів, а фактично через митний кордон переміщується інша партія лісоматеріалів без відповідних документів, в тому числі сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.
Відповідно до матеріалів кримінального провадження під час проведення оперативно-розшукових заходів отримано інформацію про те, що до вчинення вказаного злочину можливо причетні: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , мешканка АДРЕСА_2 (зареєстрована як фізична особа-підприємець основний вид діяльності лісопильне та лісостругальне виробництво); ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , мешканець АДРЕСА_2 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований в АДРЕСА_3 .
За твердженням слідчого та виходячи з наявних матеріалів кримінального провадження, документи, які планується відшукати та вилучити згідно з поданим клопотанням, мають значення для досудового розслідування у рамках даного кримінального провадження, а саме, з метою вірної кваліфікації дій ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , у зв`язку з чим виникла необхідність в призначенні та проведенні почеркознавчої експертизи, однак вони відмовилися добровільно надавати взірці почерку.
Відповідно до довідки Тересвянської селищної ради від 27.08.2021 року за № 05-26/956 та інформації Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку за адресою: АДРЕСА_3 , заходиться земельна ділянка з кадастровим номером 2124456200:03:005:0024, загальною площею 0,3874 га, що належить на праві приватної власності МПП «Гігант».
З матеріалів клопотання вбачається, що директором МПП «Гігант» є ОСОБА_7 , а засновником та колишнім директором ОСОБА_8 .
Доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів (ст. 84 КПК України).
За приписами ч. 2 ст. 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 1 ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Згідно з ч. 2 ст. 233 КПК України під житлом особи розуміється будь-яке приміщення, яке знаходиться у постійному чи тимчасовому володінні особи, незалежно від його призначення і правового статусу, та пристосоване для постійного або тимчасового проживання в ньому фізичних осіб, а також всі складові частини такого приміщення. Не є житлом приміщення, спеціально призначені для утримання осіб, права яких обмежені за законом. Під іншим володінням особи розуміються транспортний засіб, земельна ділянка, гараж, інші будівлі чи приміщення побутового, службового, господарського, виробничого та іншого призначення тощо, які знаходяться у володінні особи.
Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання (ч. 3 ст. 234 КПК України).
Згідно з ч. 5 ст. 234 КПК України слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи; 5) за встановлених обставин обшук є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей і документів, які мають значення для досудового розслідування, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб, а також заходом, пропорційним втручанню в особисте і сімейне життя особи.
Заслухавши пояснення слідчого з приводу внесеного клопотання, розглянувши клопотання та дослідивши додані до нього матеріали, беручи до уваги, що стороною кримінального провадження у судовому засіданні доведено наявність достатніх підстав для проведення обшуку земельної ділянки з кадастровим номером 2124456200:03:005:0024, за адресою: АДРЕСА_3 , яка належить на праві приватної власності МПП «Гігант», в іншому володінні зазначеної юридичної особи, з метою відшукання та вилучення: документів, які стосуються порубки, перероблення (розпиловки) лісоматеріалів та отримання товарно-транспортних накладних; документів, які стосуються експорту за кордон лісо- та пиломатеріалів та оформлення сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, для здійснення експортних операцій на підставі підроблених документів та документів, які містять неправдиві відомості; примірників підроблених товарно-транспортних накладних та документів, що стосуються виготовлення таких накладних, слідчий суддя вважає, що клопотання у цій частині є підставним та підлягає до задоволення.
Що стосується інших вимог клопотання, слідчий суддя приходить до переконання, що вони до задоволення не підлягають, оскільки є належним чином необґрунтованими, виходячи з викладу обставин можливого вчинення кримінального правопорушення, у зв`язку з розслідуванням якого подається дане клопотання.
При цьому слідчий суддя враховує, що відповідно до ч. ч. 1, 2, 6 ст. 22 КПК України кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом. Суд, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов`язків.
Положеннями ч. ч. 1, 3 ст. 26 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
З контекстного аналізу наведених норм вбачається, що сторона кримінального провадження при поданні певного клопотання зобов`язана довести обставини, на які вона посилається.
Статтею 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод регламентовано, що кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції. Органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров`я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.
Таким чином, подане клопотання про проведення обшуку підлягає частковому задоволенню.
Разом з тим, слідчий суддя зауважує, що за приписами ч. 7 ст. 236 КПК України при обшуку слідчий, прокурор має право проводити вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення обшуканого житла чи іншого володіння особи чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати документи, тимчасово вилучати речі, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
Керуючись ст. ст. 234, 235, 376 КПК України, слідчий суддя,
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання задовольнити частково.
Надати стороні кримінального провадження № 22021070000000019 слідчим слідчої групи: старшому слідчому в ОВС 2 відділення слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області підполковнику юстиції ОСОБА_3 , старшому слідчому в ОВС 2 відділення слідчого відділу підполковнику юстиції ОСОБА_9 , старшому слідчому в ОВС 2 відділення слідчого відділу майору ОСОБА_10 , старшому слідчому в ОВС 2 відділення слідчого відділу підполковнику юстиції ОСОБА_11 , старшому слідчому 2 відділення слідчого відділу старшому лейтенанту юстиції ОСОБА_12 , старшому слідчому 2 відділення слідчого відділу майору юстиції ОСОБА_13 , слідчому 2 відділення слідчого відділу майору ОСОБА_14 , слідчому 2 відділення слідчого відділу ОСОБА_15 дозвіл на проведення обшуку земельної ділянки з кадастровим номером 2124456200:03:005:0024, загальною площею 0,3874 га, за адресою: АДРЕСА_3 , яка належить на праві приватної власності МПП «Гігант», в іншому володінні зазначеної юридичної особи, а саме: приміщеннях побутового, службового, господарського, виробничого та іншого призначення, в підсобних, житлових і нежитлових приміщеннях, що відносяться до даної земельної ділянки, з метою відшукання та вилучення:
документів, які стосуються порубки, перероблення (розпиловки) лісоматеріалів та отримання товарно-транспортних накладних;
документів, які стосуються експорту за кордон лісо- та пиломатеріалів та оформлення сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, для здійснення експортних операцій на підставі підроблених документів та документів, які містять неправдиві відомості;
примірників підроблених товарно-транспортних накладних та документів, що стосуються виготовлення таких накладних.
У задоволенні решти вимог клопотання відмовити.
Вказана ухвала надає дозвіл на проникнення в житло та інше володіння за адресою: АДРЕСА_3 , лише один раз.
Ухвала є чинною протягом одного місяця з дня її постановлення і оскарженню не підлягає.
Визначити час проголошення повного тексту ухвали 02 вересня 2021 року о 16 год. 20 хв.
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду
Закарпатської області ОСОБА_1
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 99337314 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Сарай А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні