Ухвала
від 02.09.2021 по справі 910/7483/21
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

02.09.2021р. Справа№ 910/7483/21

Суддя Господарського суду Львівської області Мазовіта А.Б. розглянувши матеріали справи

за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю -Еліт Буд- , м.Київ; до відповідача-1: Публічного акціонерного товариства Український Професійний Банк , м.Київ; до відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста , м.Київ; про:визнання недійсними електронних торгів та їх результатів, визнання недійсними договорів відступлення прав вимоги. та за зустрічним позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста , м.Київ; до відповідача-1 за зустрічним позовом: до відповідача-2 за зустрічним позовом:Публічного акціонерного товариства Український Професійний Банк , м.Київ; Товариства з обмеженою відповідальністю -Еліт Буд- , м.Київ; про:визнання недійсними договорів купівлі-продажу нерухомого майна

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю -Еліт Буд- , м.Київ звернулося до Господарського суду м.Києва із позовною заявою до Публічного акціонерного товариства Український Професійний Банк , м.Київ та Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Інвестохіллс Веста , м.Київ про визнання недійсними електронних торгіва та їх результатів, визнання недійсними договорів відступлення прав вимоги.

Ухвалою суду від 26.08.2021 підготовче засідання відкладено на 06.09.2021.

На адресу суду 02.09.2021 від представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку надійшло клопотання № 132-60-114/21 від 27.08.2021 (вх. № 20269/21 від 02.09.2021) про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon .

Розглянувши вказане клопотання представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Згідно з ч. 4 ст. 197 ГПК України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року N 196, передбачено, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою. У разі, якщо учасник не має електронного підпису (або Система не дозволяє реєстрацію з використанням електронного підпису), то він повинен попередньо зареєструватись в Системі з використанням логіну та паролю чи за допомогою інших передбачених обраною Системою засобів реєстрації. При цьому в своїй заяві про участь у судовому засіданні, поданій відповідно до пункту 3 цього розділу, учасник справи повинен вказати про наявність або відсутність у нього електронного підпису (п. 1 розділу ІІІ Порядку).

Як вбачається із клопотання представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку, представник з вимогами вказаного Порядку обізнаний та зареєстрований з використанням електронного підпису.

Відповідно до п. 7 розділу ІІІ Порядку головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час) та інформує про це секретаря судового засідання.

Судом з`ясовано технічну можливість проведення судового засідання 06.09.2021 року в режимі відеоконференції.

Суд враховує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» карантин на території України встановлено до 01.10.2021 року.

Враховуючи, що право на участь в розгляді своєї справи гарантоване Конвенцією, Конституцією України та ГПК України, беручи до уваги впровадження обмежувальних заходів пов`язаних з введенням карантину на території України, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку та провести судове засідання в режимі відеоконференції з урахуванням технічних можливостей у суді з використанням системи відеоконференцзв`язку "EаsyCon".

Керуючись ст. ст. 2, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

1 . Клопотання представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку № 132-60-114/21 від 27.08.2021 (вх. № 20269/21 від 02.09.2021) про участь в судовому засіданні у справі № 910/7483/21 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

2. Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку "EаsyCon" (https://easycon.com.ua/).

3 . Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду представнику ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

4 . Забезпечити участь представника ПАТ УПБ в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення банку з ринку в судовому засіданні у справі № 910/7483/21, призначеному на 06.09.2021 о 12:00 год., в режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 № 196.

5. Попередити учасника справи, що відповідно до п.1.3 розділу ІV Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року N 196, учасник, що бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв`язку, зобов`язаний: зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи; очікувати запрошення Секретаря до участі в судовому засіданні.

6. Попередити учасника справи, що відповідно до п.1.3 розділу ІV Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року N 196, що на початку судового засідання учасники, що беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу Головуючого судді повинні показати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу, в розгорнутому вигляді на сторінці з фотографією в камеру.

7. Веб-адреса суду http://lv.arbitr.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя А.Б. Мазовіта

Дата ухвалення рішення02.09.2021
Оприлюднено06.09.2021
Номер документу99354006
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/7483/21

Ухвала від 15.06.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 12.06.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 25.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 25.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 08.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 02.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 02.05.2023

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 06.09.2021

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 02.09.2021

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 30.08.2021

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні