16/236 (3/224)
УКРАЇНА
Господарський суд
Чернігівської області
14000, м.Чернігів, пр.Миру, 20, тел. 698-166
У Х В А Л А
18 вересня 2007 р.
Суддя Фесюра М.В., розглянувши матеріали заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами:
Заявник: Відкрите акціонерне товариство "Постачальник"
вул. Любецька, 46, м. Чернігів, 14000
Про перегляд за нововиявленими обставинами рішення господарського суду Чернігівської області від 06.09.2005 року у справі №3/224 за позовом:
Позивач: Державна податкова інспекція у місті Чернігові, вул.Кирпоноса, 28, м. Чернігів, 14000
Відповідач: Відкрите акціонерне товариство "Постачальник", вул. Любецька, 46, м. Чернігів, 14021
Предмет спору: про стягнення 61 017,82 грн. заборгованості за рахунок активів
Суддя Фесюра М.В.
Відкритим акціонерним товариством "Постачальник" подано заяву про перегляд судового рішення від 06.09.05 у справі №3/224 за нововиявленими обставинами, яка не відповідає вимогам статті 248 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме до заяви не додано її копії відповідно до кількості осіб, які брали участь у справі та судового рішення, про перегляд якого за нововиявленими обставинами подана заява.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 108, 165, 248, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В :
1. Заяву про перегляд рішення за нововиявленими обставинами залишити без руху.
2. Заявнику в строк до "24" вересня 2007 р. усунути недоліки шляхом направлення до суду разом з супровідним листом копії рішення суду, яке необхідно переглянути за нововиявленими обставинами та копії заяви відповідно до кількості осіб, які брали участь у справі.
3. Попередити Заявника, що в разі не усунення всіх недоліків у визначений в п.2 ухвали термін, заява про перегляд рішення за нововиявленими обставинами буде повернута заявнику згідно п.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України.
4. Дана ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду в наступному порядку. Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
5. Дана ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Фесюра М.В.
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2007 |
Оприлюднено | 04.10.2007 |
Номер документу | 995771 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Фесюра М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні