ГОСПОДАРСЬК ИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8304 8, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО В ІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
07.06.10 р. Спра ва № 31/43-63-12/183пн
Господарський суд Донецьк ої області у складі судді Ск лярук О.І.
при секретарі судового зас ідання Здоренко В.В.
розглянувши матеріали спр ави
за позовом: ОСОБА_1 м.Доне цьк
до відповідача: Товарист ва з обмеженою відповідаль ністю „Спецвуглетехмонтаж” м.Донецьк про стягнення з ТО В „Спецвуглетехмонтаж” 1/3 вар тості майна та прибутку, визн ачив таку вартість станом на 09.06.2007р.
За участю представників ст орін:
від позивача - ОСОБА_3 з а довіреністю
від відповідача - Свір К .Ю. за довіреністю
Постановою Донецького апе ляційного господарського су ду від 19.08.2008р. ухвала господарсь кого суду Донецької області від 25.06.2008р. про повернення позов ної заяви ОСОБА_1 м.Донець к до відповідача Товариств а з обмеженою відповідальн істю „Спецвуглетехмонтаж” м .Донецьк про стягнення з ТОВ „Спецвуглетехмонтаж” 1/3 варт ості майна та прибутку, визна чив таку вартість станом на 09. 06.2007р. скасовано.
Справу № 31/43-63 за позовом: ОСО БА_1 м.Донецьк до відповідач а Товариства з обмеженою відповідальністю „Спецвугл етехмонтаж” м.Донецьк про ст ягнення з ТОВ „Спецвуглетехм онтаж” 1/3 вартості майна та пр ибутку, визначив таку вартіс ть станом на 09.06.2007р. направлено на розгляд до господарськог о суду Донецької області.
Розпорядженням голови гос подарського суду від 02.09.2008р. спр аву передано на розгляд судд і Склярук О.І.
Ухвалою господарського с уду від 27.10.2008р. по справі було пр изначено судово-економічну експертизу.
У зв' язку з повернен ням Донецьким науково-дослід ним інститутом судових експе ртиз справи №31/43-63-12/183пн разом з в исновком експерта ухвалою го сподарського суду від 01.02.2010р. пр овадження у справі було поно влено.
Розпорядженням голови гос подарського суду від 08.04.2010р. спр аву передано на розгляд судд і Сковородіної О.М.
Розпорядженням голови гос подарського суду від 19.04.2010р. спр аву передано на розгляд судд і Склярук О.І.
У судове засідання пр едставники сторін з' явилис я.
Ухвалою від 17.05.2010р. поз ивача було зобов' язано нада ти письмове відношення до за перечення відповідача щодо п роведення додаткової компле ксної судової експертизи.
Витребуванні докуме нти позивачем суду не надано .
В судовому засіданн і представник позивача повід омив, що не отримав ухвали суд увід 17.05.2010р.
Представник відпові дача у судовому засіданні на дані заперечення на клопотан ня позивача про призначення додаткової комплексної судо вої експертизи підтримує, пр оти призначення експертизи з аперечує.
У зв' язку з необхідн істю у витребуванні додатков их документів, суд відкладає розгляд справи.
На підставі вищевикл аденого та керуючись п. 3, ст. 77, с т.86 ГПК України, господарський суд, -
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 13:00 год. 14.06.10 року.
Позивачу надати до суду письмове відношення до заперечення відповідача щод о проведення додаткової комп лексної судової експертизи; уточнити адресу, на яку необх ідно надсилати поштову корес понденцію .
Явка представників сторін в судове засідання об ов' язкова.
Суддя
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2010 |
Оприлюднено | 12.10.2010 |
Номер документу | 10001150 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Склярук О.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні