У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29.09.2021 Справа №2-80/10
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
в складі: головуючого Братасюка В.М.
за участю секретаря Паславської О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС про заміну сторони виконавчого провадження,-
ВСТАНОВИВ:
ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС звернулося до суду з заявою, в якій просить замінити стягувача з акціонерного товариства ДЕЛЬТА БАНК на ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС у виконавчому листі №2-80/10 про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 .
В обґрунтування своїх вимог вказує на те, що 02 жовтня 2020 року між Публічним акціонерним товариством ДЕЛЬТА БАНК та Товариством з обмеженою відповідальністю ДІДЖИ ФІНАНС було укладено Договір №2307/К про відступлення прав вимоги.Відповідно до умов даного Договору відбулося відступлення права вимоги, в тому числі і за кредитним договором № 290/ФКВ-07 від 07.11.2007 року . У зв`язку з чим просить замінити вибулого стягувача на його правонаступника.
Учасники судового розгляду в судове засідання не з`явилися, хоча про день та час розгляду заяви були повідомлені належним чином, що не перешкоджає розгляду заяви.
Проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до переконання, що заява до задоволення не підлягає з наступних підстав.
Згідно рішення Тернопільського міськрайонного суду від 20.01.2010 року у цивільній справі №2-80/10 позов задоволено частково, стягнуто із ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю Український промисловий банк 116966 гривень 81 копійку боргу за кредитним договором №290/ФКВ-07 від 07 листопада 2007 року та 1169,67 грн. сплаченого судового збору, а також 30 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в суді.
На виконання зазначеного рішення Тернопільським міськрайонним судом видано виконавчі листи, які 12.05.2010 року отримано представником ТзОВ Український промисловий банк .
Відповідно до ч.1 ст. 442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.
Згідно ст. 1 Закону України Про виконавче провадження , виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - це сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Відповідно до ч.5 ст.15 Закону України Про виконавче провадження , у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
У разі якщо сторона виконавчого провадження змінила найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім`я чи по батькові (для фізичної особи), виконавець, за наявності підтверджуючих документів, змінює своєю постановою назву сторони виконавчого провадження.
Однак на підтвердження вище зазначеного, заявником не подано будь-яких документів на підтвердження вибуття з виконавчого провадження стягувача товариства з обмеженою відповідальністю Український промисловий банк .
Проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заявником ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС не доведено вибуття з виконавчого провадження стягувача товариства з обмеженою відповідальністю Український промисловий банк та перехід права вимоги до акціонерного товариства ДЕЛЬТА БАНК , а тому і підстав для заміни акціонерного товариства ДЕЛЬТА БАНК на ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС немає.
Враховуючи вищевказане, суд вважає, що в задоволенні заяви ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС про заміну сторони виконавчого провадження слід відмовити.
Керуючись ст. 442 ЦПК України, ст.ст. 1, 15 Закону України Про виконавче провадження , суд, -
У Х В А Л И В :
В задоволенні заяви ТзОВ ДІДЖИ ФІНАНС про заміну сторони виконавчого провадження - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, визначеному п.15.5 Розділу XIII Перехідні положення ЦПК України, до Тернопільського апеляційного суду шляхом подачі через суд першої інстанції, у 15-денний строк з дня проголошення, апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії.
Головуючий суддяВ. М. Братасюк
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2021 |
Оприлюднено | 01.10.2021 |
Номер документу | 100015683 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Братасюк В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні