Ухвала
від 12.10.2021 по справі 369/7365/21
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 369/7365/21

Провадження №2/369/4322/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.10.2021 року м. Київ

Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:

головуючої судді Фінагеєвої І.О.,

за участю секретаря судового засідання Бікус С.Ю.,

представника позивача - ОСОБА_1

представника відповідача - Перегудова І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання представника позивача про витребування доказів у цивільній справі №369/7365/21 за позовом ОСОБА_2 до ТОВ Кей-Колект , третя особа: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Щелков Денис Михайлович, про скасування запису про реєстрацію права власності та стягнення майнової шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває вказана справа.

Представник позивача - адвокат Боряк Г.Ю. подано клопотання про витребування доказів.

Клопотання обґрунтоване тим, що єдиним можливим способом отримати вказані документи є отримання на вимогу суду.

Представник позивача в судовому засіданні клопотання підтримала та просила його задовольнити.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання.

За змістом частин третьої, четвертої статті 12 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Відповідно до частини першої статті 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до положень статті 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані (у письмовій або електронній формі, речовими об`єктами, висновками експертів, показаннями свідків), на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Частиною першою статті 77 ЦПК України визначено, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування тобто обставин, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Оскільки доказування не може ґрунтуватися на припущеннях, а власне докази повинні відповідати вимогам належності, допустимості, достатності та достовірності, у разі неможливості самостійно надати докази, учасник справи вправі подати клопотання про витребування таких доказів судом.

Відповідно до практики Європейського суду з прав людини, виходячи зі змісту статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, право кожного на захист жодним чином не допускає обмеження держави у виборі правових засобів і їх реалізації в ході розгляду його справи, оскільки у своїх доводах Суд виходить з теорії рівності зброї , тобто зрівнювання сторін не за кількісними ознаками наданих повноважень, а за процесуальним статусом в ході усього процесу, в тому числі і в суді (постанова у справі Рожков проти РФ від 31 жовтня 2013 року). Сам принцип рівності зброї передбачає, що кожній зі сторін повинна бути надана розумна можливість представляти свою правову позицію, включаючи свої докази таким чином, щоб вона не була поставлена в значно менш вигідне становище, ніж інша сторона.

З метою повного та всебічного розгляду справи, суд приходить до висновку про необхідність витребування доказів.

Керуючись ст.ст. 12, 43, 49, 81, 83, 84, 261, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання - задовольнити .

Витребувати у у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Щелкова Дениса Михайловича (04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 31Б, 13; тел. НОМЕР_1 /044-425-92-79):

Належним чином завірену копію оцінки предмета іпотеки за договором іпотеки №60259 від 01 серпня 2007 року, що була чинна на 21 серпня 2016 року;

Належним чином завірені документи, які стали підставою для прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер (з відкриттям розділу): 30634954 від 26 липня 2016 року 12:52:22 та внесення запису про проведену державну реєстрацію прав та їх обтяження №15582146 від 21 липня 2016 року 17:42:49, вчинений приватним нотаріусом Щелковим Денисом Михайловичем Київського міського нотаріального округу на земельну ділянку кадастровим номером 3222486601:01:005:0100, площею у 0.1049 га, розташована за адресою : АДРЕСА_1 ;

Належним чином завірені документи, які стали підставою для прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 30634551 від 26 липня 2016 року 12:38:07 та внесення запису про проведену державну реєстрацію прав та їх обтяження №15581750 від 21 липня 2016 року 17:30:57, вчинений приватним нотаріусом Щелковим Денисом Михайловичем Київського міського нотаріального округу на житловий будинок, реєстраційний номер 982168532224, загальною площею 246.9 кв.м., що розташований за адресою: Київська область, Києво- Святошинський р-н, с. Тарасівка, вул. Жовтневої Революції, будинок 16.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: І.О. Фінагеєва

СудКиєво-Святошинський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.10.2021
Оприлюднено12.10.2021
Номер документу100264395
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —369/7365/21

Ухвала від 14.12.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 30.11.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 28.09.2023

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 20.09.2023

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 20.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 20.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 12.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 12.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 12.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

Ухвала від 12.10.2021

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Фінагеєва І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні