Справа № 601/1080/20
Провадження № 2/601/27/2021
У Х В А Л А
28 жовтня 2021 року Кременецький районний суд Тернопільської області в складі: головуючого судді Білосевич Г.С.
з участю секретаря судового засідання Польової Ж.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Кременець цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення витрат пов`язаних з утриманням майна спадкодавця, а також витрат на догляд за спадкодавцем,
за участю: позивачки ОСОБА_1 та її представника - адвоката Парфенчук Ю.А.,
відповідачки ОСОБА_2 та її представника - адвоката Жовтого М.М.,
встановив:
В судове засідання представник позивачки - адвокат Парфенчук Ю.А. подала клопотання про повернення до стадії підготовчого провадження у даній справі, оскільки лише з 08.06.2021 року вона уповноважена бути представником позивачки. Після закінчення підготовчого судового засідання, необхідно вчинити ряд процесуальних дій, а саме: уточнити позовні вимоги; подати заперечення на відзив та додаткові докази і документи, які можливо реалізувати лише на стадії підготовчого судового засідання.
В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 та її представник - адвокат Парфенчук Ю.А. подане клопотання підтримала та просить його задовольнити. Вказали, що ними подано уточнення позовних вимог та клопотання про виклик свідків.
Відповідачка ОСОБА_2 та її представник - адвокат Жовтий М.М. не заперечили проти задоволення вказаного клопотання.
Суд, вислухавши думку учасників справи, дослідивши матеріали справи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню за наступних підстав.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданням цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Згідно із ч. 1 ст. 197 ЦПК України, для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Згідно із ч. 2 ст. 189 ЦПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Матеріалами справи підтверджено, що підготовче провадження у даній справі закінчено та після його закінчення та призначення справи до розгляду по суті у справі необхідно вчинити ряд процесуальних дій, які можливо реалізувати лише на стадії підготовчого судового засідання.
Враховуючи викладене, а також з метою забезпечення всебічності, повноти та об`єктивності вирішення спору та врахування всіх доказів по справі та доводів сторін, забезпечення прав сторін на участь у вчиненні процесуальних дій, з метою дотримання всіх процесуальних прав та забезпечення виконання всіх процесуальних обов`язків учасників процесу, суд вважає доцільним повернутися до стадії підготовчого засідання, призначивши у справі підготовче судове засідання, а відтак клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 197, 189, 260 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Клопотання представника позивачки - адвокат Парфенчук Ю.А. про повернення до стадії підготовчого провадження у даній цивільній справі - задовольнити.
Призначити в справі підготовче судове засідання на 25 листопада 2021 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Кременецького районного суду у м. Кременець.
Відповідачі мають право на протязі 15 днів з дня отримання копії цієї ухвали подати відзив на позов. У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами ( п. 8 ст. 178 ЦПК України). Відповідачі мають право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Про дату та час проведення підготовчого засідання повідомити учасників справи.
Учасники можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою https://court.gov.ua/sud1909/.
Ухвала оскарженю не підлягає.
Головуючий:
Суд | Кременецький районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2021 |
Оприлюднено | 01.11.2021 |
Номер документу | 100687116 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кременецький районний суд Тернопільської області
Білосевич Г. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні