Ухвала
від 04.11.2021 по справі 638/11956/21
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 638/11956/21

Провадження № 2/638/5211/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 листопада 2021 року м. Харків

Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Поволяєва О.В. за участю секретаря судового засідання Лопатинської А.С., розглянувши заяву представника позивача керівника Благодійної організації Благодійний Фонд сім`ї Буткових Буткова І.М. - адвоката Мова В.І. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів у цивільній справі за позовом керівника Благодійної організації Благодійний Фонд сім`ї Буткових - Буткова І.М. до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки земельної ділянки, що знаходиться у спільній часткові власності,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дзержинського районного суду м. Харкова перебуває цивільна справа за позовом керівника Благодійної організації Благодійний Фонд сім`ї Буткових - Буткова І.М. до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки земельної ділянки, що знаходиться у спільній часткові власності.

28 жовтня 2021 року та 04 листопада 2021 року на електронну адресу суду від представника позивача-адвоката Мова В.І. надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, в якому останній просить проводити судові засідання у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

В судове засідання сторони не зявилися, про місце, дату та час судового засідання повідомлені належним чином.

Розглянувши заяву, суд дійшов висновку про її задоволення з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1, 2 та 4 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Відповідно до п. 2 Розділу І Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, учасники судового процесу беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі, у порядку, встановленому процесуальним законодавством.

В заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції представник відповідача просить використати систему відеоконференцзв`язку EasyCon .

Дзержинський районний суд м. Харкова має технічну можливість провести судове засідання в режимі відеоконференцзв`язку за допомогою програмного забезпечення EasyCon .

Суд звертає увагу, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 статті 212 ЦПК України).

Суд вважає, що з огляду на те, що у зв`язку із територіальною віддаленістю суду заявник не може прибути в судове засідання, та з урахуванням необхідності забезпечення права на доступ до правосуддя, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon , заява позивача-адвоката Мова В.І. про призначення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 212 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача - адвоката Мова В.І. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів у цивільній справі за позовом керівника Благодійної організації Благодійний Фонд сім`ї Буткових - Буткова І.М. до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки земельної ділянки, що знаходиться у спільній часткові власності - задовольнити.

Розгляд у цивільної справи № 638/11956/21 за позовом керівника Благодійної організації Благодійний Фонд сім`ї Буткових - Буткова І.М. до ОСОБА_2 про виділ в натурі частки земельної ділянки, що знаходиться у спільній часткові власності проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon .

Забезпечити участь представника позивача - адвоката Мова В.І. у розгляді справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon , який зареєстрований у системі EasyCon за електронною адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1

Роз`яснити представнику позивача - адвокату Мова В.І., що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити представнику позивача - адвокату Мова В.І.

Оголосити перерву в судовому засіданні до 09 грудня 2021 року до 15 год. 00 хв.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Поволяєва

Дата ухвалення рішення04.11.2021
Оприлюднено05.11.2021
Номер документу100840981
СудочинствоЦивільне
Сутьвиділ в натурі частки земельної ділянки, що знаходиться у спільній часткові власності

Судовий реєстр по справі —638/11956/21

Ухвала від 24.08.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Орос О. В.

Ухвала від 30.06.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Орос О. В.

Ухвала від 04.11.2021

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Поволяєва О. В.

Ухвала від 27.09.2021

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Поволяєва О. В.

Ухвала від 26.08.2021

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Поволяєва О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні