Справа № 2-492/11
н/п 2-зз/766/117/21
УХВАЛА
про повернення заяви про скасування заходів забезпечення позову
19 листопада 2021 року м. Херсон
Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Рядча Т.І., дослідивши на предмет дотримання вимог ст. 183 ЦПК України заяву адвоката Руденка М.М., який діє в інтересах ОСОБА_1 , про скасування заходів забезпечення позову,
в с т а н о в и в:
До суду надійшла заява ОСОБА_2 , який діє в інтересах ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову, в якій останній просить зняти арешт, накладений ухвалою Суворовського районного суду м. Херсона від 26.05.2015 року у справі про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.
Так, відповідно 1 ст. 183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:
1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України);
2) найменування суду, до якого вона подається;
3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;
4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;
5) підстави заяви (клопотання, заперечення);
6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення);
7) інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
Відповідно до ч.2 ст. 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Водночас, вказана заява про скасування заходів забезпечення позову подана без дотримання вимог ч. 2 ст. 183 ЦПК України, оскільки не додано доказів надіслання (надання) заяви учасникам.
Згідно з ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Враховуючи викладене, заява підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Крім цього, суд роз`яснює заявнику, що право на таке звернення мають сторони по справі, вимоги інших осіб щодо належності їм, а не боржникові майна, на яке накладено арешт, вирішуються шляхом пред`явлення ними відповідно до правил судової юрисдикції позову до боржника та особи, в інтересах якої накладено арешт, про визнання права власності на це майно і зняття з нього арешту. У такому ж порядку розглядаються вимоги осіб, які не є власниками майна, але володіють ним на законних підставах.
Керуючись статтями 183 , 260 ЦПК України ,
у х в а л и в :
Заяву адвоката Руденка М.М., який діє в інтересах ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову - повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Херсонського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя Т.І. Рядча
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2021 |
Оприлюднено | 22.11.2021 |
Номер документу | 101219416 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Рядча Т. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні