Ухвала
від 19.11.2021 по справі 5/131-09
ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

"19" листопада 2021 р. Справа № 5/131-09

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого судді Миханюк М.В.

судді Саврій В.А.

судді Коломис В.В.

розглянувши заяву представника Акціонерного товариства "Перший український міжнародний банк" - адвоката Васильчикова І.В. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 5/131-09

за апеляційною скаргою арбітражного керуючого Шведюк Людмили Петрівни на ухвалу господарського суду Вінницької області, постановлену 13.09.21р. суддею Тісецьким С.С. о 11:49 у м.Вінниці у справі № 5/131-09

за заявою Cуб`єкта підприємницької діяльності Чижик Галина Дмитрівна

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Північно-західного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга арбітражного керуючого Шведюк Людмили Петрівни на ухвалу Господарського суду Вінницької області від 13.09.21р. у справі № 5/131-09 за заявою Cуб`єкта підприємницької діяльності Чижик Галина Дмитрівна про визнання банкрутом.

Ухвалою суду від 03.11.21 р. відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою арбітражного керуючого Шведюк Людмили Петрівни на ухвалу господарського суду Вінницької області від 13.09.21р. у справі №5/131-09 в оскарженій частині. Розгляд апеляційної скарги призначено на "23" листопада 2021 р. об 11:00год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33001 м. Рівне вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань № 4.

18.11.21 р. на електронну пошту суду надійшла заява представника АТ ПУМБ - адвоката Васильчикова І.В. про участь в судовому засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Розглянувши подану заяву колегія суддів прийшла до висновку про її задоволення, з огляду на таке.

Відповідно до ч.1 ст. 197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч.4 ст. 197 ГПК України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч.5 ст.197 ГПК України).

Наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року №196 "Про внесення змін до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду", викладено у новій редакції Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду.

Відповідно до пункту 2 розділу ІІ Порядку система відеоконференцзв`язку (далі - Система) - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua) або інші доступні суду та учасниками судового процесу засоби, що забезпечують проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку та відповідають вимогам законодавства.

Згідно пункту 1 розділу ІІІ цього Порядку для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою. У разі, якщо учасник не має електронного підпису (або Система не дозволяє реєстрацію з використанням електронного підпису), то він повинен попередньо зареєструватись в Системі з використанням логіну та паролю чи за допомогою інших передбачених обраною Системою засобів реєстрації. При цьому, в своїй заяві про участь у судовому засіданні, поданій відповідно до пункту 3 цього розділу, учасник справи повинен вказати про наявність або відсутність у нього електронного підпису.

За наведених обставин, враховуючи наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів заявника , суд дійшов висновку про можливість задоволення заяви представника АТ ПУМБ - адвоката Васильчикова І.В. та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Заяву представника АТ ПУМБ - адвоката Васильчикова І.В. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №5/131-09- задовольнити.

2. Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку "EasyCon", який може бути встановлений за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

3. Попередити представника АТ ПУМБ - адвоката Васильчикова І.В., що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов`язаний зайти та авторизуватися в Системі "EasyCon" за 10 хвилин до початку судового засідання.

4. Попередити представника АТ ПУМБ - адвоката Васильчикова І.В. про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

5. Копію ухвали направити АТ ПУМБ та його представнику - Васильчикову І.В.

6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя Миханюк М.В.

Суддя Саврій В.А.

Суддя Коломис В.В.

СудПівнічно-західний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення19.11.2021
Оприлюднено23.11.2021
Номер документу101237915
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/131-09

Ухвала від 10.01.2022

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Постанова від 23.11.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Миханюк М.В.

Ухвала від 19.11.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Миханюк М.В.

Ухвала від 03.11.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Миханюк М.В.

Ухвала від 20.10.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Миханюк М.В.

Ухвала від 13.09.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 17.06.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 07.06.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 30.04.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 20.04.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні