Ухвала
від 06.12.2021 по справі 330/2018/19
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Дата документу 06.12.2021 Справа № 330/2018/19

Єдиний унікальний №330/2018/19

Провадження № 22-ц/807/4113/21

У Х В А Л А

06 грудня 2021 року м. Запоріжжя

Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду:

головуючого Полякова О.З.

суддів Крилової О.В.

Кухаря С.В.

розглянувши цивільну справу за апеляційною скаргою Заступника керівника Запорізької обласної прокуратури на рішення Якимівського районного суду Запорізької області від 18 жовтня 2021 року у справі за позовом керівника Мелітопольської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації до Мелітопольської райдержадміністрації Запорізької області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування розпорядження в частині, витребування земельної ділянки,-

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Якимівського районного суду Запорізької області від 18 жовтня 2021 рокувідмовлено у задоволенні позову.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням Заступник керівника Запорізької обласної прокуратуриподав апеляційну скаргу.

Заслухав доповідь судді-доповідача Полякова О.З., та беручи до уваги, у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду з`ясовано питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин та матеріальний закон, який їх регулює, з`ясовано обставини, які визнаються чи заперечуються учасниками справи, визначено якими додатковими доказами учасники справи можуть обґрунтувати скаргу та заперечувати про неї, колегія вважає підготовку закінченою.

Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, апеляційний суд

У Х В А Л И В:

Підготовчі дії до апеляційного розгляду апеляційної скарги Заступника керівника Запорізької обласної прокуратури на рішення Якимівського районного суду Запорізької області від 18 жовтня 2021 року у справі за позовом керівника Мелітопольської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації до Мелітопольської райдержадміністрації Запорізької області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування розпорядження в частині, витребування земельної ділянки,вважати закінченими.

Справу призначити до розгляду на 25 січня 2022 року на 10 год. 50 хв.

Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:

Судді:

СудЗапорізький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення06.12.2021
Оприлюднено07.12.2021
Номер документу101654070
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —330/2018/19

Постанова від 14.02.2022

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Поляков О. З.

Постанова від 14.02.2022

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Поляков О. З.

Ухвала від 06.12.2021

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Поляков О. З.

Ухвала від 06.12.2021

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Поляков О. З.

Ухвала від 19.11.2021

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Поляков О. З.

Рішення від 18.10.2021

Цивільне

Якимівський районний суд Запорізької області

Гусарова В. В.

Рішення від 18.10.2021

Цивільне

Якимівський районний суд Запорізької області

Гусарова В. В.

Ухвала від 20.04.2021

Цивільне

Якимівський районний суд Запорізької області

Гусарова В. В.

Ухвала від 14.12.2020

Цивільне

Якимівський районний суд Запорізької області

Гусарова В. В.

Ухвала від 09.09.2020

Цивільне

Якимівський районний суд Запорізької області

Гусарова В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні