Ухвала
від 13.12.2021 по справі 514/1761/20
ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тарутинський районний суд Одеської області


Справа № 514/1761/20

Провадження по справі № 2/514/76/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 грудня 2021 року смт Тарутине

Суддя Тарутинського районного суду Одеської області Тончева Н.М., розглянувши заяву представника відповідача адвоката Дабіжа Олени Анаоліївни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

В С Т А Н О В И В:

Представник позивача за дорученням Гребенюк О.С. звернувся до суду з позовом до відповідача, в якому просить стягнути з останнього заборгованість за кредитним договором №б/н від 23 вересня 2019 року в розмірі 87244 гривні 92 копійки та судовий збір в розмірі 2102 гривні 00 копійок.

Ухвалою суду провадження по справі було відкрито та призначено до судового розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, з повідомленням сторін.

Представник відповідача адвокат Дабіжа О.А. надала заяву про її участь у справі в режимі відеоконференції в поза приміщенням суду, оскільки вона не може прибути в судове засіданні у зв`язку з тяжким фінансовим станом відповідача та карантинними обмеженнями, запровадженими на всій території України.

Відповідно до ч.1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Частиною другою статті 212 ЦПК України регламентовано, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Згідно з ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Таким чином, відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування судового процесу, оскільки основною причиною затягування справи є неявка учасників процесу до зали судового засідання.

Аналізуючи вищевикладене, з метою забезпечення оперативності розгляду справи у розумний строк, забезпечення процесуальних прав особи, стосовно якої вирішується питання про визнання його недієздатним на участь у розгляді справи та наявності технічної можливості здійснювати відеозв`язок за допомогою сервісу EASYCON, вважаю можливим провести судове засідання, призначене на 20 грудня 2021 року о 15 годині 00 хвилин, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу EASYCON.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212 ЦПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Заяву представника відповідача адвоката Дабіжа Олени Анаоліївни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.

Забезпечити участь представника відповідача адвоката Дабіжа Олени Анаоліївни по справі за позовною заявою Акціонерного товариства Комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу EASYCON.

Роз`яснити представнику відповідача, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно:

зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання;

активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку;

використовувати комп`ютерну техніку або смартфон з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

забезпечення участі у відеоконференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму);

очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали для відома та виконання надіслати представнику відповідача.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.М. Тончева

СудТарутинський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення13.12.2021
Оприлюднено15.12.2021
Номер документу101871905
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —514/1761/20

Постанова від 12.08.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Ухвала від 15.05.2023

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Ухвала від 21.04.2023

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Громік Р. Д.

Рішення від 13.03.2023

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

Ухвала від 13.12.2021

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

Ухвала від 08.11.2021

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

Ухвала від 17.06.2021

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

Ухвала від 21.01.2021

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

Ухвала від 05.01.2021

Цивільне

Тарутинський районний суд Одеської області

Тончева Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні