Ухвала
від 29.12.2021 по справі 472/341/21
ВЕСЕЛИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 472/341/21

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

про виправлення описки

29 грудня 2021 року смт. Веселинове

Веселинівський районний суд Миколаївської області в складі:

головуючого судді Тустановського А.О.,

за участю секретаря Тарєлкіній Н.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Веселинове Миколаївської області матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарської виробничої фірми "Агросоюз" про відшкодування збитків,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Веселинівського районного суду Миколаївської області перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарської виробничої фірми "Агросоюз" про відшкодування збитків.

21 грудня 2021 року судом було ухвалено рішення, але під час ухвалення рішення було допущено описку, а саме в резолютивній частині було зазначено невірно В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Сільськогосподарської виробничої фірми "Агросоюз" про відшкодування збитків, завданих в результаті знищення посівів озимої пшениці в розмірі 87273,55 грн. (вісімдесят сім тисяч двісті сімдесят три гривні п`ятдесят п`ять копійок), що складаються з матеріальних збитків у розмірі 19743,00 (дев`ятнадцять тисяч сімсот сорок три гривні) та упущеної вигоди в розмірі 67530,75 (шістдесят сім тисяч п`ятсот тридцять гривень сімдесят п`ять копійок) та стягнення судових витрат - відмовити повністю , замість вірного В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Сільськогосподарської виробничої фірми "Агросоюз" про відшкодування збитків, завданих в результаті знищення посівів озимої пшениці в розмірі 92820,91 грн. (дев`яносто дві тисячі вісімсот двадцять гривень дев`яносто одна копійка), що складаються з матеріальних збитків у розмірі 19743,00 (дев`ятнадцять тисяч сімсот сорок три гривні) та упущеної вигоди в розмірі 73077,91 грн. (сімдесят три тисячі сімдесят сім гривень дев`яносто одна копійка) та стягнення судових витрат - відмовити повністю. .

Учасники справи в судове засідання не з`явились, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Суд розглянув справу без фіксування судового засідання звукозаписувальними технічними засобами, що відповідає положенням ч.2 ст. 247 ЦПК України.

Згідно зі ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Вивчивши матеріали справи, беручи до уваги, що при ухваленні рішення по вказаній цивільній справі була допущена описка, суд з власної ініціативи вважає необхідним виправити допущену в ухвалі описку.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Внести виправлення в рішеннявід 21 грудня 2021 року, вказавши правильно в резолютивній частині: В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Сільськогосподарської виробничої фірми "Агросоюз" про відшкодування збитків, завданих в результаті знищення посівів озимої пшениці в розмірі 92820,91 грн. (дев`яносто дві тисячі вісімсот двадцять гривень дев`яносто одна копійка) , що складаються з матеріальних збитків у розмірі 19743,00 (дев`ятнадцять тисяч сімсот сорок три гривні) та упущеної вигоди в розмірі 73077,91 грн. (сімдесят три тисячі сімдесят сім гривень дев`яносто одна копійка) та стягнення судових витрат - відмовити повністю .

Ухвала може бути оскаржена до Миколаївського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з моменту її підписання суддею.

Суддя Веселинівського районного суду

Миколаївської області Тустановський А.О.

СудВеселинівський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення29.12.2021
Оприлюднено30.12.2021
Номер документу102318949
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —472/341/21

Постанова від 21.06.2022

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Локтіонова О. В.

Ухвала від 10.02.2022

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Локтіонова О. В.

Ухвала від 02.02.2022

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Локтіонова О. В.

Ухвала від 29.12.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

Рішення від 21.12.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

Рішення від 21.12.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

Ухвала від 06.10.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

Ухвала від 31.08.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

Ухвала від 11.05.2021

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні