Провадження № 2/235/2800/21
Справа № 235/9115/21
У Х В А Л А
29 грудня 2021 року м. Покровськ
Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Величко О.В., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Комунальної установи Покровський психоневрологічний інтернат про скасування наказу про відсторонення від роботи,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Комунальної установи Покровський психоневрологічний інтернат про скасування наказів про відсторонення від роботи.
З матеріалів справи вбачається, що предметом даного спору є скасування наказів про відсторонення від роботи.
Позивач, звертаючись до суду з вказаним позовом просить звільнити його від сплати судового збору, посилаючись на підстави п.1 ч.1 ст.5 Закону України Про судовий збір .
Проте, суд зазначає наступне:
Відповідно до ч.4 ст.177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Підпунктом 2 ч.1 ст.4 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою ставка судового збору дорівнює 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Підпунктом 1 ч.1 ст.5 Закону України Про судовий збір визначено, що від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі.
Отже, позивачі у справах за вимогами, що випливають із трудових правовідносин, не звільняються від сплати судового збору, за винятком позивачів у двох категоріях справ: про стягнення заборгованості по зарплаті та поновлення на роботі.
Позивач просить звільнити від сплати судового збору, проте не наводить жодних доводів, які визначені ст.8 Закону України Про судовий збір .
Поновлення на роботі після звільнення та скасування наказу про відсторонення від роботи
- дві різні правові категорії справ з різним предметом спору.
Вимога позивача про скасування наказу про відсторонення його від роботи має бути оплачена судовим збором, як за вимогу немайнового характеру в розмірі 908 грн. за такими реквізитами: розрахунковий рахунок UA218999980313121206000005648, отримувач коштів Донецьке ГУК/Покровська МТГ/22030101, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37803022, банк отримувача Казначейство України (ел.адм.податків), код банку отримувача (МФО) 899998, код класифікації доходів бюджету 22030101, про що надати суду відповідну квитанцію.
За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачам строку для усунення недоліків.
Відповідно ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.185 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунальної установи Покровський психоневрологічний інтернат про скасування наказу про відсторонення від роботи - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали.
Роз`яснити заявнику, що якщо заявник не усунув недоліки заяви у строк, встановлений судом, заява залишається без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Красноармійський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 29.12.2021 |
Оприлюднено | 30.12.2021 |
Номер документу | 102337797 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Величко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні