Справа № 550/1079/21
Провадження № 2/545/227/22
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"21" січня 2022 р. Полтавський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого - судді Шелудякова Л.В.
з участю секретаря: Лабовкіної Г.Г.,
розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду м. Полтава цивільну справу за позовом заступника керівника Полтавської обласної прокуратури, Титарчук І. в інтересах держави в особі Чутівської селищної ради до ОСОБА_1 , третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення земельної ділянки до комунальної власності ,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення земельної ділянки до комунальної власності .
Ухвалою суду від 25.10.2021 року провадження у справі відкрито.
До судового розгляду спір між сторонами не врегульовано.
Визначено порядок з`ясування обставин, на які позивач посилається як на підставу своїх вимог, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються.
Згідно з п.3 ч.2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197 , 198 , 200 ЦПК України ,-
У Х В А Л И В :
Закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовом заступника керівника Полтавської обласної прокуратури, Титарчук І. в інтересах держави в особі Чутівської селищної ради до ОСОБА_1 , третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення земельної ділянки до комунальної власності .
Призначити цивільну справу за позовом заступника керівника Полтавської обласної прокуратури, Титарчук І. в інтересах держави в особі Чутівської селищної ради до ОСОБА_1 , третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення земельної ділянки до комунальної власності до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні суддею одноособово на 09 год. 30 хв. 16.02.2022 року у приміщенні суду за адресою: вул. Європейська, 154А, м. Полтава, 36008.
Викликати в судове засідання учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л. В. Шелудяков
Суд | Полтавський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2022 |
Оприлюднено | 24.01.2022 |
Номер документу | 102625214 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні