Справа № 629/5416/20
Провадження № 2/629/28/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.01.2022 року м. Лозова
Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого судді- Мицик С.А., за участю секретаря судового засідання - Заводяної О.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства Транссервіс-2008 про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, середнього заробітку за затримку розрахунку при звільненні, середнього заробітку за затримку видачі трудової книжки, моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває зазначена справа.
Від позивача надійшло клопотання, в якому він просить призначити по справі почеркознавчу експертизу, проведення якої доручити Національному науковому центру Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса , розташованому за адресою: м. Харків, вул. Золочівська, 8А.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Згідно ст. 1 Закону України Про судову експертизу , судова експертиза - це дослідження експертом на основі спеціальних знань матеріальних об`єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини справи, що перебуває у провадженні органів досудового розслідування чи суду.
Відповідно до ст. 103 ЦПК України, суд призначає експертизу у справі за сукупності таких умов: 1) для з`ясування обставин, що мають значення для справи, необхідні спеціальні знання у сфері іншій, ніж право, без яких встановити відповідні обставини неможливо; 2) сторонами (стороною) не надані відповідні висновки експертів із цих самих питань або висновки експертів викликають сумніви щодо їх правильності. У разі необхідності суд може призначити декілька експертиз, додаткову чи повторну експертизу. При призначенні експертизи судом експерт або експертна установа обирається сторонами за взаємною згодою, а якщо такої згоди не досягнуто у встановлений судом строк, експерта чи експертну установу визначає суд.
У відповідності до вимог п.5 ч.1 ст.252 ЦПК України суд зупиняє провадження у справі.
Керуючись ст. ст.103, 104, п.5 ч.1 ст.252, 260 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Клопотання позивача про призначення судової почеркознавчої експертизи - задовольнити.
Призначити у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства Транссервіс-2008 про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, середнього заробітку за затримку розрахунку при звільненні, середнього заробітку за затримку видачі трудової книжки, моральної шкоди,- почеркознавчу експертизу , проведення якої доручити Національному науковому центру Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса (м. Харків, вул. Золочівська, 8А), попередивши експерта (експертів) про кримінальну відповідальність за ст. ст.384, 385 КК України.
На вирішення експертизи поставити наступні питання:
Чи виконано рукописний текст в заяві про звільнення з посади водія автотранспортних засобів від 27.04.2020 за власним бажанням від імені ОСОБА_1 , підпис та П.І.Б. у заяві від 27.04.2020 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , чи іншою особою?
У разі виникнення сумніву щодо змісту та обсягу доручення, експерту невідкладно подати до суду клопотання щодо його уточнення або повідомити суд про неможливість проведення ним експертизи за поставленими питаннями.
Оплату за проведення експертизи покласти на позивача.
Надати для проведення експертизи матеріали цивільної справи.
Провадження у справі зупинити на час проведення експертизи.
Ухвалу про призначення експертизи направити особам, яким доручено проведення експертизи, та учасникам справи.
Ухвала в частині зупинення провадження по справі може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в п`ятнадцятиденний строк з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя С.А. Мицик
Суд | Лозівський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2022 |
Оприлюднено | 28.01.2022 |
Номер документу | 102795850 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лозівський міськрайонний суд Харківської області
МИЦИК С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні