Справа № 524/11941/21
Провадження № 2/524/1658/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 лютого 2022 року Автозаводський районний суд міста Кременчука у складі
головуючого судді Кривич Ж.О.,
секретаря судового засідання Швець Д.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кременчук клопотання представників Акціонерного товариства Українська залізниця Гараєєвої О.С. та Білової О.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
У С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває справа за позовною заявою ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Українська залізниця про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час відсторонення.
07.02.2022 року на адресу суду надійшло клопотання представників Акціонерного товариства Українська залізниця Гараєєвої О.С. та Білової О.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Суд, дослідивши матеріали справи, виходить з наступного.
Відповідно до частини 1, 2 та 5 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно вимог ст. 11 Закону України Про судоустрій та статус суддів учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Оскільки представники Акціонерного товариства Українська залізниця перебувають у м. Харкова, суд приходить до висновку про проведення судового засіданні у режимі відеоконференції.
На підставі викладеного та керуючись ст. 212 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ :
Клопотання представників Акціонерного товариства Українська залізниця Гараєєвої О.С. та Білової О.В. - задовольнити.
Судові засідання у справі № 524/11941/21, провадження № 2/524/1658/22, за позовною заявою ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Українська залізниця про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час відсторонення проводити в режимі відеоконференції.
Доручити Ленінському районному суду міста Харкова забезпечити проведення відеоконференції з участю представника Акціонерного товариства Українська залізниця з Автозаводським районним судом міста Кременчука, яке відбудеться 09 лютого 2022 року о 14 год. 30 хв., а також усі наступні судові засідання .
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторони.
Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою суду: https://court.gov.ua/sud1601/ .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ж.О. Кривич
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2022 |
Оприлюднено | 09.02.2022 |
Номер документу | 103000840 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Кривич Ж. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні