Справа № 206/5520/21
Провадження № 2/758/4635/22
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 лютого 2022 року суддя Подільського районного суду м.Києва Скрипник О. Г. , розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Юніонкорпорейт , третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, про зобов`язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
До Подільського районного суду м. Києва надійшла на розгляд позовна заява ОСОБА_1 до ТОВ Юніонкорпорейт , третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, про зобов`язання вчинити певні дії.
Як вбачається зі змісту ч.1 ст.184 ЦПК України, позов пред`являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, де вона реєструється та не пізніше наступного дня передається судді.
Позовна заява подається до суду із дотриманням вимог статей 175, 177 ЦПК України.
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
Відповідно до ч. 5 ст.177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
В супереч відповідної вимоги ЦПК України позивач не додав до позову доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та не вказані інші відомості, необхідні для правильного вирішення спору.
У разі неможливості самостійно подати докази, позивач повинен подати до суду клопотання про витребовування доказів судом, яке повинне відповідати вимогам ч. 2 ст. 84 ЦПК України.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів; яким чином порушено права та спосіб їх поновлення.
Позивач не зазначив яким чином порушено його права та спосіб їх поновлення.
Крім цього, відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Якщо позовна заява подається особою, звільненою від сплати судового збору відповідно до закону, у ній зазначаються підстави звільнення позивача від сплати судового збору (ч. 4 ст. 175 ЦПК України).
У позовній заяві заявлена одна вимога не майнового характеру.
Частиною 2 ст. 133 ЦПК України визначено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання позовної заяви не майнового характеру, до якого відносяться заявлені позивачем вимоги, сплачується судовий збір в розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Отже, позивачу необхідно заплатити судовий збір у розмірі 992,40 грн (2481*0,4) та надати до суду докази його оплати.
До позовної заяви долучена копія квитанції на суму 922,40 грн.
Тому, позивачу необхідно доплатити судовий збір у розмірі 70,00 грн. та надати до суду оригінал квитанції про його оплату.
Реквізити для зарахування судового збору: Отримувач коштів ГУК у м.Києві/Подільс.р-н/22030101 Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783 Банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.) Код банку отримувача (МФО) 899998 Рахунок отримувача UA468999980313151206000026008 Код класифікації доходів бюджету 22030101 Призначення платежу *;101;
Таким чином, позовна заява не відповідає вимогам статей 175, 177 ЦПК України.
Відповідно до ч.1 та ч. 2 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин позовна заява повинна бути залишена без руху, а позивачу наданий десятиденний строк для усунення вищезазначених недоліків позовної заяви.
На підставі наведеного та керуючись ст.175-177, 185, 260, 261 ЦПК України, суд -
П О С Т А Н О В И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Юніонкорпорейт , третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, про зобов`язання вчинити певні дії - залишити без руху.
Надати позивачу десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви, які зазначені в цій ухвалі.
Роз`яснити позивачу, що якщо у встановлений цією ухвалою строк вимоги, визначені статтями 175 і 177 ЦПК України будуть виконані, позовна заява вважатиметься поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
СуддяО. Г. Скрипник
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2022 |
Оприлюднено | 11.02.2022 |
Номер документу | 103078943 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Скрипник О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні