Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про призначення підготовчого засідання в режимі відеоконференції
31 січня 2022 року Справа №200/3636/21
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Черникової А.О., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по справі за позовом ОСОБА_1 до Покровської районної державної адміністрації Донецької області про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Донецького окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 (далі - позивач) до Покровської районної державної адміністрації Донецької області (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди.
Справа відкладено у підготовче засідання на 02 лютого 2022 року на 11-00 год.
31 січня 2022 року представником позивача, через Електронний суд подано клопотання/заява про участь позивача у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні Мар`їнського районного суду Донецької області та представника позивача у Селидівському міському суді Донецької області.
Згідно з частиною 1 статті 195 КАС України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Відповідно до частини 2 статті 195 КАС України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Частиною 7 статті 195 КАС України, слідує, що у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Частиною 8 статті 195 КАС України передбачено, що копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Враховуючи віддаленість місцезнаходження позивача та представника позивача від місця проведення судового засідання та наявність у суду технічної можливості щодо проведення підготовчого засідання в режимі відеоконференції між Донецьким окружним адміністративним судом та Мар`їнським районним судом Донецької області, Селидівським міським судом Донецької області, суд дійшов висновку про можливість задоволення клопотання про проведення підготовчого засідання у режимі відеоконференції.
Керуючись статтями 44, 47, 52, 173, 180, 181, 195, 241, 248, 294 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, - задовольнити.
Проведення підготовчого засідання по адміністративній справі №200/3636/21, призначене на 02 лютого 2022 року 11 годині 00 хвилин здійснювати в режимі відеоконференції між Донецьким окружним адміністративним судом та Мар`їнським районним судом Донецької області та Селидівським міським судом Донецької області.
Доручити Мар`їнському районному суду Донецької області (85612-85614, м. Курахове, вул. Плєханова (Енергетиків), 2-д) забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 02 лютого 2022 року 11 годині 00 хвилин, в режимі відеоконференції.
Позивачу по справі прибути до Мар`їнського районного суду Донецької області 02 лютого 2022 року 11 годині 00 хвилин для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Доручити Селидівському міському суду Донецької області (85400, м. Селидове, вул. Пушкіна, 4) забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 02 лютого 2022 року 11 годині 00 хвилин, в режимі відеоконференції
Представнику позивача по справі прибути до Селидівського міського суду Донецької області 02 лютого 2022 року 11 годині 00 хвилин для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Проведення підготовчого засідання здійснювати в режимі відеоконференції з використанням системи EasyCon, за участю представника відповідача Покровської районної державної адміністрації Донецької області.
Копію ухвали суду направити сторонам по справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).
Суддя А.О.Черникова
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2022 |
Оприлюднено | 17.02.2022 |
Номер документу | 103289062 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Черникова А.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні