ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
щодо участі учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції
22 лютого 2022 рокуЛьвівСправа № 260/2657/21 пров. № А/857/23601/21
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Ільчишин Н. В.суддів -Гуляка В. В. Коваля Р. Й.розглянувши в порядку письмового провадження клопотання представника Закарпатської митниці Держмитслужби Пензова С.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі № 260/2657/21 за позовом ОСОБА_1 до Закарпатської митниці Держмитслужби, Закарпатської митниці ДФС про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Закарпатської митниці Держмитслужби на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 25 листопада 2021 року,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду знаходиться справа № 260/2657/21 (апеляційне провадження №А/857/23601/21) за апеляційною скаргою Закарпатської митниці Держмитслужби на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 25 листопада 2021 року.
16.02.2022 (отримано суддею-доповідачем 21.02.2022) на адресу Восьмого апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання представника Закарпатської митниці Держмитслужби Пензова С.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, оскільки в Україні встановлені обмеження безпосереднього відвідування судових засідань.
Заслухавши суддю-доповідача по справі, перевіривши матеріали справи та зазначене клопотання представника відповідача, колегія суддів дійшла висновку про його задоволення з таких підстав.
Відповідно до частини другої статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
За правилами частини третьої статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Приписами частини четвертої статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України).
Згідно частини одинадцятої статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.
З урахуванням викладеного, у зв`язку з наявністю у суду технічної можливості щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції (за допомогою програмного забезпечення «EasyCon»), суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання представника відповідача.
Керуючись статтями 195, 248, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України,-
УХВАЛИВ:
Клопотання представника Закарпатської митниці Держмитслужби Пензова С.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі № 260/2657/21 - задовольнити.
Забезпечити участь представника Закарпатської митниці Держмитслужби Пензова С.В. в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon" - 02.03.2022 о 09 год. 30 хв. щодо розгляду апеляційної скарги Закарпатської митниці Держмитслужби на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 25 листопада 2021 року у справі № 260/2657/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Закарпатської митниці ДФС, Закарпатської митниці Держмитслужби про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Н. В. Ільчишин судді В. В. Гуляк Р. Й. Коваль
Суд | Восьмий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2022 |
Оприлюднено | 24.02.2022 |
Номер документу | 103518704 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо звільнення з публічної служби, з них |
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні