Рішення
від 13.04.2022 по справі 558/577/21
РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 558/577/21

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 квітня 2022 року

Рівненський міський суд Рівненської області в складі:

головуючого судді Тимощука Я.О.,

при секретарі Ковальчука О.Б.,

за участю представника позивача адвоката Кхатера Ф.Е.,

провівши у відкритому судовому засіданні в мiстi Рiвне заочний розгляд цивільної справи за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Перший Промінь 7Б» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, стягнення трьох процентів річних та інфляційних втрат, -

ВСТАНОВИВ:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Перший промінь 7 Б» звернулося до суду з позовом, в якому просить стягнути з ОСОБА_1 заборгованість по житлово-комунальним послугам та стягнути три проценти річних та інфляційних втрат в загальному розмірі 17 497 грн. 13 коп. та судові витрати.

01.02.2022 року через канцелярію Рівненського міського суду Рівненської області головою правління ОСББ «Перший Промінь 7Б» Чернієм М.В. подано заяву про зменшення розміру позовних вимог, в якій останній у зв`язку з частковою сплатою відповідачем заборгованості просить суд стягнути з ОСОБА_1 на користь ОСББ «Перший Промінь 7Б» заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 10211,16 грн. основна сума заборгованості, 5363,12 грн. інфляційні втрати, 1922,85 грн. 3% річних. Заява про зменшення позовних вимог разом з доказами надсилання на адресу відповідача судом долучена до матеріалів справи.

01.03.2022 року через канцелярію Рівненського міського суду Рівненської області представником відповідача адвокатом Татарчук Л.І. подано письмове клопотання про зупинення провадження у справі.

Ухвалою Рівненського міського суду Рівненської області від 14.04.2022 року в задоволенні клопотання представника відповідача адвоката Татарчук Л.І. про зупинення провадження у справі № 558/577/21 за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Перший Промінь 7Б» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, стягнення трьох процентів річних та інфляційних втрат відмовлено.

Представник позивача адвокат Кхатер Ф.Е. в судовому засіданні зменшені позовні вимоги підтримав, просить їх задоволити.

Відповідач та його представник адвокат Татарчук Л.І. в судове засідання не з`явилися, повідомлялися про час та дату розгляду справи належним чином, представником адвокатом Татарчук Л.І. подано через канцелярію Рівненського міського суду Рівненської області 14.04.2022 року заяву, в якій викладена позиція щодо розгляду заяви про зупинення провадження у справі у її відсутність та у відсутність відповідача. Відзиву на позовну заяву відповідачем не подано.

За таких обставин, в зв"язку із повторною неявкою в судове засідання належним чином повідомленого відповідача на підставі ст. 280 ЦПК України, суд ухвалив провести заочний розгляд справи.

Заслухавши думку представника позивача адвоката Кхатера Ф.Е., дослідивши в судовому засіданні надані письмові докази, суд вважає, що зменшені позовні вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що 27 вересня 2019 року установчими зборами за адресою: АДРЕСА_1 було створено Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Перший промінь 7 Б», затверджено статут ОСББ, обрано статутні органи ОСББ, затверджено тариф на утримання будинку та вирішено інші питання.

04.10.2019року буловнесено відповіднівідомості доЄдиного Державногореєстру юридичнихосіб,фізичних осіб-підприємцівта громадськихформувань,щодо реєстраціїоб`єднання співвласників багатоквартирного будинку та присвоєно йому ідентифікаційний код юридичної особи 43269902, що підтверджується відповідною випискою з Державного реєстру.

Відповідно доп.1Розділу 2Статуту об`єднанняспіввласників багатоквартирногобудинку «Першийпромінь 7Б»,метою створенняоб`єднання єзабезпечення захиступрав співвласниківта дотриманняними обов`язків,щодо належногоутримання тавикористання спільногомайна багатоквартирногобудинку,забезпечення своєчасногонадходження коштівдля сплативсіх платежів,передбачених законодавствомта цимСтатутом.

Відповідно до ч.ч. 1, 2, 4, 7 ст. 4 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» (далі по тексту Закон «2866-ІІІ») об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами. Об`єднання створюється як непідприємницьке товариство для здійснення функцій, визначених законом. Порядок надходження і використання коштів об`єднання визначається цим Законом та іншими законами України. Основна діяльність об`єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отримані житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання.

Об`єднання відповідає за своїми зобов`язаннями коштами і майном об`єднання, від свого імені набуває майнові і немайнові прав та обов`язки, виступає позивачем та відповідачем у суді. Об`єднання не несе відповідальності за зобов`язання співвласників.

04 жовтня 2019 року загальними зборами ОСББ було затверджено відповідний кошторис та новий тариф на обслуговування будинку, а саме було внесено диференціацію щодо розміру тарифу на обслуговування будинку залежно від виду об`єкта нерухомого майна (квартира або нежитлове приміщення), так 27 вересня 2019 року на установчих зборах було затверджено тариф в розмірі 7 грн. 90 коп. (для житлових та нежитлових приміщень), а вже загальними зборами від 04 жовтня 2019 року він становив 7 грн. 90 коп. (для житлових приміщень квартир) та 2 грн. 90 коп. для нежитлових приміщень. При цьому суд зазначає, що диференціація щодо розміру тарифу на обслуговування будинку залежно від виду об`єкта нерухомого майна (квартира або нежитлове приміщення) не суперечить практиці Верховного суду та підтверджується відповідною постановою від 04 червня 2018 року у справі № 753/10763/17 (провадження № 61-17155св18) та постановою від 27 червня 2020 року у справі № 761/26815/17 (провадження № 61-16353сво18).

Відповідні рішення прийняті у відповідності до ст. 10 Закону «2866-ІІІ», адже вищим органом управління ОСББ є загальні збори ОСББ, до виключної компетенції загальних зборів ОСББ належить затвердження кошторису ОСББ та визначення порядку сплати, переліку, та розмірів платежів співвласників.

Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі по тексту Закон «417-VIII») власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку можуть бути фізичні та юридичні особи, територіальні громади, держава.

Відповідно до визначень наведених у Законі «417-VIII» та Законі «2866-ІІІ» співвласник багатоквартирного будинку власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, відповідач у справі володіє трьома об`єктами нерухомого майна, а саме: 1) реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1910145756101; об`єкт нерухомого майна: нежитлове приміщення, група нежитлових приміщень № 29, об`єкт житлової нерухомості: Ні; загальна площа об`єкта (кв.м): 589,1; адреса: АДРЕСА_2 ; 2) реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1910164556101; об`єкт нерухомого майна: нежитлове приміщення, група нежитлових приміщень № 2, об`єкт житлової нерухомості: Ні; загальна площа об`єкта (кв.м): 201,3; адреса: АДРЕСА_3 ; 3) реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1910045756101; об`єкт нерухомого майна: нежитлове приміщення, група нежитлових приміщень № 1, об`єкт житлової нерухомості: Ні; загальна площа об`єкта (кв.м): 89,9; адреса: АДРЕСА_4 .

Оскільки, вищенаведені приміщення розташовані у будинку по АДРЕСА_1 , то відповідно до Закону «417-VIII» та Закону «2866-III» власник даних приміщень у багатоквартирному будинку є співвласником багатоквартирного будинку, а від так в нього виникають відповідні права та обов`язки, що регулюються цими Законами.

Стаття 6 Закону «417-VIII» визначає права співвласників багатоквартирного будинку. За змістом пунктів 1, 2 ч. 1 цієї статті співвласники багатоквартирного будинку мають право вільно користуватися спільним майном багатоквартирного будинку з урахуванням умов та обмежень, встановлених законом та рішенням співвласників, брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника.

Відповідно до п.п. 1, 2, 5, 10 ст. 7 Закону «417-VIII» співвласник зобов`язаний: забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку; виконувати рішення зборів співвласників; своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Кожний співвласник несе зобов`язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частики співвласника.

Відповідно дост.15Закону «2866-ІІІ»співвласники зобов`язані:виконувати обов`язки,передбачені статутомоб`єднання;виконувати рішеннястатутних органів,прийняті умежах їхніхповноважень;використовувати приміщенняза призначеннямдотримуватися правилкористування приміщеннями;забезпечувати збереженняприміщень,брати участьу проведенніїх реконструкції,реставрації,поточного ікапітального ремонтів,технічного переоснащення;забезпечувати дотриманнявимог житловогоі містобудівногозаконодавства щодопроведення реконструкції,реставрації,поточного ікапітального ремонтів,технічного переоснащенняприміщень абоїх частин; недопускати порушеннязаконних правта інтересівінших співвласників; дотримуватисявимог правилутримання житловогобудинку іприбудинкової території,правил пожежноїбезпеки,санітарних норм; своєчасноі вповному обсязісплачувати належнівнески іплатежі; відшкодовуватизбитки,заподіяні майнуінших співвласників; виконуватипередбачені статутнимидокументами обов`язкиперед об`єднанням; запобігатипсуванню спільногомайна,інформувати органиуправління об`єднанняпро пошкодженнята вихідз ладутехнічного обладнання; дотримуватися чистоти у місцях загального користування та тиші згідно з вимогами, встановленими законодавством.

Аналогічні вимоги містять положення частини четвертої статті 319, статті 322 ЦК України власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом.

Так, згідно інформації з Державного реєстру, ОСОБА_1 , став власником відповідних нежитлових об`єктів нерухомого майна з червня 2020 року, відтак і обов`язок сплати внесків і платежів на ОСББ в нього виникли з того ж моменту.

Відповідно додовідок-розрахунківзаборгованості на кожен окремий об`єкт, яким володіє відповідач у справі, заборгованість Поплавського станом на 31.08.2021 року перед ОСББ «Перший промінь 7Б» по об`єктам нерухомого майна з реєстраційним номером: 1910164556101, становить 8756 (вісім тисяч п`ятдесят шість гривень) 55 коп.; 1910045756101, становить 3910 (три тисячі дев`ятсот десять гривень) 65 коп.; 1910145756101, становить 25625 (двадцять п`ять тисяч шістсот двадцять п`ять) 85 коп.

Проте, позивачем у справі було подано заяву від 01.02.2022 року, про зменшення позовних вимог, у зв`язку з тим, що відповідач у листопаді 2021 року частково погасив наявну в нього заборгованість, що підтверджується наявними довідками розрахунків заборгованості доданими до заяви.

Так, заборгованість Поплавського станом на 01.02.2022 року перед ОСББ «Перший промінь 7Б» по об`єктам нерухомого майна з реєстраційними номерами:

-1910164556101 становить 2 334,92 грн.;

-1910045756101 становить 1 042,68 грн.;

-1910145756101 становить 6 833,56 грн.

Відтак загальна сума заборгованості перед ОСББ станом на 01.02.2022 року становить 10 211,16 грн., без врахування трьох процентів річних та інфляційних втрат.

Згідно п. 5. ч. 1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі по тексту Закон «2189-VIII») житлово-комунальні послуги результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону «2189-VIII» до житлово-комунальних послуг належать: житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком.

Послуга зуправління багатоквартирнимбудинком включає: забезпеченняутримання спільногомайна багатоквартирногобудинку,зокрема прибираннявнутрішньобудинкових приміщеньта прибудинковоїтериторії,якщо прибудинковатериторія,за данимиДержавного земельногокадастру,знаходиться увласності абокористуванні співвласниківбагатоквартирного будинкувідповідно довимог законодавства,виконання санітарно-технічнихробіт,обслуговування внутрішньобудинковихсистем (крімобслуговування внутрішньобудинковихсистем,що використовуютьсядля наданнявідповідної комунальноїпослуги уразі укладенняіндивідуальних договорівз обслуговуваннямвнутрішньобудинкових системпро наданнятакої послуги,за умовамияких обслуговуваннятаких системздійснюється виконавцем),утримання ліфтівтощо;купівлю електричноїенергії длязабезпечення функціонуванняспільного майнабагатоквартирного будинку; поточнийремонт спільногомайна багатоквартирногобудинку; інші додаткові послуги, які можуть бути замовлені співвласниками багатоквартирного будинку;

Згідно п.п.1,5,10ч.2ст.7Закону «2189-VIII»індивідуальний споживачзобов`язаний:укладати договорипро наданняжитлово-комунальнихпослуг упорядку івипадках,визначених законом;оплачувати наданіжитлово-комунальніпослуги зацінами/тарифами,встановленими відповіднодо законодавства,у строки,встановлені відповіднимидоговорами;у разінесвоєчасного здійсненняплатежів зажитлово-комунальніпослуги сплачуватипеню врозмірах,установлених закономабо договорамипро наданняжитлово-комунальнихпослуг.Судом встановлено,що міжпозивачем тавідповідачем відсутнійвідповідний договір,оскільки останнійуникає укладаннятакого договору,проте статтею22Закону України«Про об`єднанняспіввласників багатоквартирногобудинку» власникприміщення зобов`язанийукласти договірпро обслуговуваннята оплатукомунальних послугз управителемнезалежно відчленства воб`єднанні.Відмова відукладання договору,або несплатарахунків недопускається.Такі діїє порушеннямправ іншихчленів об`єднанняі підставоюдля зверненнядо судупро стягненнязаборгованості ізплати завідповідними рахункамиу примусовомупорядку.Власники несутьвідповідальність засвоєчасність здійсненняплатежів нарахунок ОСББ(управителя)незалежно відвикористання приміщеньособисто чинадання належнихїм приміщеньв оренду,якщо іншене передбаченодоговором.Частиною 1,статтею 9Закону «2189-VIII»передбачено,що споживачздійснює оплатуза спожитіжитлово-комунальніпослуги щомісяця,якщо іншийпорядок тастроки невизначені відповіднимдоговором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. Тобто відсутність між сторонами договору не може слугувати підставою для звільнення споживача від оплати отриманих послуг.

Відтак, відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача) від укладання договору з виконавцем (надавачем) комунальної послуги не звільняє його від обв`язку оплатити фактично спожитої комунальної послуги, наданої таким виконавцем (надавачем). Таким чином , згідно із зазначеними нормами закону споживачі зобов`язані оплатити житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними. Відсутність договору на надання житлово-комунальних послуг не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг. Аналогічна позиція висвітлена Верховним судом у постанові від 13 листопада 2019 року у справі № 686/14833/15-ц (провадження 61-26205св18), постановою від 19 серпня 2019 року у справі № 641/7403/16-ц (провадження 61-33897св18).

Відповідно до ст.ст. 525, 526, 527 ЦК України зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання не допускається.

З огляду на характер спірних правовідносини, які виникли між сторонами, вони є грошовим зобов`язанням, в якому, серед інших прав і обов`язків сторін, на боржників покладено виключно певний цивільно-правовий обов`язок з оплати отриманих житлово-комунальних послуг, якому кореспондує право вимоги кредитора (частина перша статті 509 ЦК України) вимагати сплати грошей за надані послуги.

Крім того обов`язок сплати за надані й спожиті послуги випливає також з положення частини першої статті 11 ЦК України про те, що цивільні права та обов`язки випливають із дій осіб, що передбачені актом цивільного законодавства. Відмова споживача послуг від укладання договору в такому разі суперечить вимогам частини третьої статті 6, статей 627, 630 ЦК України.

З огляду на юридичну природу правовідносин сторін як грошових зобов`язань на них поширюється дія частини другої статті 625 ЦК України як спеціального виду цивільно-правової відповідальності за прострочення виконання зобов`язання. Правова норма щодо відповідальності боржника за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги у вигляді пені не включає застосування правових норм, установлених у частині другій статті 625 ЦК України. Інфляційне нарахування на суму боргу за порушення боржником грошового зобов`язання, вираженого в національній валюті, та 3 % річних від простроченої суми полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів унаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за неправомірне користування утриманими грошовими коштами, що підлягають сплаті кредиторові. Аналогічна правова позиція висвітлена Верховним судом у постановах від 18 березня 2019 року у справі № 210/5796/16-ц (провадження № 61-1647св17), від 19 серпня 2019 року у справі № 462/4403/15-ц (провадження 61-33073св18), від 01 серпня 2019 року у справі № 644/5029/16-ц (провадження № 61-27671св18), від 03 липня 2019 року у справі № 640/17718/16-ц (провадження № 61-26541св18), від 19 серпня 2019 року у справі № 462/4403/15-ц (провадження № 61-33073св18), від 10 жовтня 2019 року у справі № 205/1460/15-ц (провадження № 61-13198св19), від 16 жовтня 2019 року у справі № 127/29935/18 (провадження № 61-13481св19).

Так, статтею 611 ЦК України передбачено, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема і сплата неустойки, а тому, зазначені нарахування у ст. 625 ЦК України підлягають стягненню саме при наявності протиправного невиконання (неналежного виконання) грошового зобов`язання. Тобто, проценти, що стягуються за прострочення виконання грошового зобов`язання за частиною другою статті 625 ЦК України є спеціальним видом відповідальності за таке порушення зобов`язання.

Нарахування інфляційних втрат на суму боргу та трьох процентів річних відповідно до статті 625 ЦК України є мірою відповідальності боржника за прострочення грошового зобов`язання, оскільки виступають способом захисту майнового права та інтересу, який полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів унаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації боржника за неналежне виконання зобов`язання.

У своїй заяві про зменшення позовних вимог позивач здійснює обрахунки відповідних інфляційних втрат та трьох процентів річних, які суд вважає обґрунтованими, серед яких 5 363,12 грн. інфляційні втрати та 1 922,85 грн. 3 % річних.

Відповідно доч.ч.1,2ст.13ЦПК Українисуд розглядаєсправи неінакше якза зверненнямособи,поданим відповіднодо цьогоКодексу,в межахзаявлених неювимог іна підставідоказів,поданих учасникамисправи абовитребуваних судому передбаченихцим Кодексомвипадках. Збирання доказів у цивільних справах не є обов`язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд має право збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи лише у випадках, коли це необхідно для захисту малолітніх чи неповнолітніх осіб або осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

Частинами 1-4ст.12ЦПК Українипередбачено,що цивільнесудочинство здійснюєтьсяна засадахзмагальності сторін. Учасникисправи маютьрівні праващодо здійсненнявсіх процесуальнихправ таобов`язків,передбачених законом. Кожнасторона повиннадовести обставини,які маютьзначення длясправи іна яківона посилаєтьсяяк напідставу своїхвимог абозаперечень,крім випадків,встановлених цимКодексом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Згідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи в межах заявлених вимог і на підставі доказів сторін, при цьому кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.

Відповідно до ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі письмових, речових та електронних доказів, висновків експертів та показаннями свідків.

Згідно ч.ч. 1, 5, 6 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Таким чином, зменшені позовні вимоги про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 на користь ОСББ «Перший Промінь 7Б» підлягають до задоволення.

У зв`язку із задоволенням позовних вимог відповідно до вимогст.140ЦПК України стягненню з відповідача на користь позивача підлягають судові витрати, які складаються із судового збору в розмірі 2 270 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 319, 322, 509, 525, 526, 527, 611, 625, 627, 630, 903 ЦК України, ст.ст. 4, 10, 15, 22 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст.ст. 6, 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.ст. 1, 5, 7, 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 10, 12, 13, 76, 81, 89, 141, 258-259, 263-265, 273, 280-284, 353, 354 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Перший Промінь7Б»до ОСОБА_1 про стягненнязаборгованості зажитлово-комунальніпослуги,стягнення трьохпроцентів річнихта інфляційнихвтрат задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 паспорт серії НОМЕР_2 виданий Рівненським МВ УДМС України в Рівненській області від 01.02.2013 року, проживаючого за адресою: АДРЕСА_5 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Перший Промінь 7Б (код ЄДРПОУ 43269902) заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 10 211 (десять тисяч двісті одинадцять) гривень 16 копійок основна сума заборгованості, 5 363 (п`ять тисяч триста шістдесят три) гривні 12 копійок інфляційні втрати, 1 922 (одна тисяча дев`ятсот двадцять дві) гривні 85 копійок три відсотка річних.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 паспорт серії НОМЕР_2 виданий Рівненським МВ УДМС України в Рівненській області від 01.02.2013 року, проживаючого за адресою: АДРЕСА_5 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Перший Промінь 7Б (код ЄДРПОУ 43269902) судовий збір в розмірі 2 270 (дві тисячі двісті сімдесят) грн. 00 коп.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених Цивільним процесуальним кодексом України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до Рівненського апеляцiйного суду через Рiвненський мiський суд.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Позивач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Перший Промінь 7Б (код ЄДРПОУ 43269902, адреса місцезнаходження: 33023, м. Рівне, вул. Перший Промінь, 7Б).

Відповідач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 паспорт серії НОМЕР_2 виданий Рівненським МВ УДМС України в Рівненській області від 01.02.2013 року, проживаючий за адресою: АДРЕСА_5 ).

Суддя Рівненського

міського суду Тимощук О.Я.

СудРівненський міський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення13.04.2022
Оприлюднено23.06.2022
Номер документу103981480
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —558/577/21

Ухвала від 03.11.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 03.11.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 20.06.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Рішення від 13.04.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 13.04.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 02.03.2022

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 07.12.2021

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О. Я.

Ухвала від 04.11.2021

Цивільне

Демидівський районний суд Рівненської області

Феха Т.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні