ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА-ПОВІДОМЛЕННЯ
13.04.2022 Справа № 914/2884/21
м. Львів
Господарський суд Львівської області в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України повідомляє
Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, яке є відповідачем
у справі №914/2884/21
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-дослідного технологічного інституту Електрон, м.Мукачеве Закарпатської області
до Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м.Львів
про визнання недійсним пункту 1 (в частині визнання вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю Науково-дослідним технологічним інститутом Електрон порушення, передбаченого п.1 ст.50 та п.4 ч.2 ст.6 Закону України Про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону шляхом узгодження конкурентної поведінки при підготовці та участі в аукціоні з продажу майна ТОВ Запарпатполіметали (ідентифікаційний код юридичної особи 30350742) та пункт 4 резолютивної частини рішення Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №63/36-р/к від 22.07.2021 року Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу.
про те, що судове засідання відкладено на 05.05.2022 року о 15:30 год.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, місто Львів, вулиця Личаківська, будинок 128 (2-й поверх).
Суд інформує, що в судове засідання 13.04.2022 з`явився представник позивача, відповідач явки повноважного представника не забезпечив.
Суд зазначає, що в силу приписів ст.2 ГПК України, завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.
Відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожній фізичній або юридичній особі гарантується право на розгляд судом упродовж розумного строку цивільної, кримінальної, адміністративної або господарської справи, а також справи про адміністративне правопорушення, в якій вона є стороною.
Європейський суд з прав людини щодо критеріїв оцінки розумності строку розгляду справи визначився, що строк розгляду має формувати суд, який розглядає справу. Саме суддя має визначати тривалість вирішення спору, спираючись на здійснену ним оцінку розумності строку розгляду в кожній конкретній справі, враховуючи її складність, поведінку учасників процесу, можливість надання доказів тощо. Поняття розумного строку не має чіткого визначення, проте розумним слід уважати строк, який необхідний для вирішення справи відповідно до вимог матеріального та процесуального законів.
Європейський суд щодо тлумачення положення "розумний строк" в рішенні у справі Броуган (Brogan) та інші проти Сполученого Королівства роз`яснив, що строк, який можна визначити розумним, не може бути однаковим для всіх справ, і було б неприродно встановлювати один строк в конкретному цифровому виразі для усіх випадків. Таким чином, у кожній справі виникає проблема оцінки розумності строку, яка залежить від певних обставин.
Враховуючи викладене, зважаючи на неявку відповідача, з метою дотримання процесуальних прав всіх учасників справи, рівності сторін перед законом і судом, змагальності, дотримання принципів диспозитивності та пропорційності, закріплених положеннями статей 7, 8, 13, 14, 15 ГПК України, для надання можливості позивачу подати письмові пояснення з доказами скерування їх примірника відповідачу, суд вважає за необхідне відкласти судове засідання в межах розумних строків.
Відповідачу: надати оригінали документів, долучених до відзиву для огляду в судовому засіданні.
Господарський суд Львівської області звертає на те, що Законом України Про затвердження Указу Президента України Про введення воєнного стану в Україні від 24.02.2022 на усій території України введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 року строком на 30 діб.
Згідно Указу Президента України Про продовження строку дії воєнного стану в Україні від 14.03.2022 за № 133/2022, затвердженого Законом України Про затвердження Указу Президента України Про продовження строку дії воєнного стану в Україні, в Україні продовжено строк дії воєнного стану з 26.03.2022 строком на 30 діб.
У зв`язку з цим, суд звертається до учасників судового процесу з проханням надсилати всі процесуальні документи на електронну адресу суду: inbox@lv.arbitr.gov.ua. В назві файлу просимо зазначати номер справи, прізвище та ініціали судді.
Крім того, повідомляємо, що усю інформацію щодо стану розгляду справи можна отримати в такий спосіб:
(032)255-03-64 канцелярія;
(032)255-04-12 інформаційна довідка щодо руху справ;
http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/ - веб-сайт суду.
Суд звертає увагу учасників справи на наступне: Рада суддів України звернула увагу усіх судів України: в умовах воєнного стану робота судів не може бути припинена, тобто не може бути обмежено конституційне право людини на судовий захист.
Рекомендовано сторонам та учасникам судового процесу: подавати позовні заяви, заяви, клопотання тощо, через електронний суд або на електронну пошту суду за допомогою ЕЦП.
Суддя Кітаєва С.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.04.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104001201 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо застосування антимонопольного та конкурентного законодавства |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Кітаєва С.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні