Ухвала
від 01.05.2022 по справі 617/1848/19
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 617/1848/19 Номер провадження 22-ц/814/1308/22Головуючий у 1-й інстанції Глоба М.М. Доповідач ап. інст. Лобов О. А.

У Х В А Л А

02 травня 2022 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючий суддя Лобов О.А.

судді: Дорош А.І., Триголов В.М.

розглянув питання прийняття до свого провадження та призначення до слухання апеляційної скарги Харківської обласної прокуратури на рішення Вовчанського районного суду Харківської області від 11 листопада 2021 року у справі за позовом Харківської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Харківської обласної державної адміністрації, Стяросалтівської селищної ради Чугуївського району Харківської області до Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування наказу, скасування рішення, зобов`язання повернути земельну ділянку.

в с т а н о в и в :

Рішенням Вовчанського районного суду Харківської області від 11 листопада 2021 року у задоволенні позовних вимог Харківської обласної прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Харківської обласної державної адміністрації, Стяросалтівської селищної ради Чугуївського району Харківської області - відмовлено.

Вказане рішення оскаржено Харківською обласною прокуратурою.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29 грудня 20221 року справу передано в провадження колегії суддів Харківського апеляційного суду у складі: головуючий суддя (суддя-доповідач) Тичкова О.Ю., судді: Бурлака І.В., Маміна О.В.

Ухвалою Харківського апеляційного суду від 26 січня 2022 року, поновлено строк на апеляційне оскарження судового рішення. Відкрито провадження за апеляційною скаргою Харківської обласної прокуратури.

Ухвалою цього ж суду від 07 лютого 2022 року закінчено підготовку апеляційного розгляду справи та призначено справу до розгляду в апеляційній інстанції у судовому засіданні в приміщенні Харківського апеляційного суду на 14 квітня 2022 року о 11 год. 50 хв.

Відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 від 24.02.2022 у зв`язку із військовою агресією Російської Федерації проти України в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Указом Президента України №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» продовженого строк дії воєнного стану з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб.

Розпорядженням голови Верховного Суду № 14/0/9-22 від 25.03.2022 «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану (окремі суди Сумської, Харківської області), відповідно до ч. 7 ст. 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з урахуванням неможливості судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану, змінено територіальну підсудність справ Харківського апеляційного суду на Полтавський апеляційний суд.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями Полтавського апеляційного суду від 27 квітня 2022 року справу передано до провадження колегії суддів під головуванням судді Лобова О.А., суддів учасників колегії Дорош А.І., Триголов В.М.

За таких обставин справу необхідно прийняти до свого провадження та справу призначити до апеляційного розгляду.

Вимоги ст. 361 ЦПК України апеляційним судом виконані.

Підготовчі дії по справі проведені.

Будь-які клопотання або заяви від учасників справи не надходили.

Згідно ч.3 ст. 369 ЦПК України з урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційну скаргу у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

Апеляційний суд вважає за необхідне слухати справу з викликом учасників справи.

Справа підлягає розгляду з повідомленням учасників справи.

Керуючись ст.ст. 365, 366, 368 ч.1, ч.3 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Прийняти до свого провадження апеляційну скаргу Харківської обласної прокуратури на рішення Вовчанського районного суду Харківської області від 11 листопада 2021 року у справі за позовом Харківської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Харківської обласної державної адміністрації, Стяросалтівської селищної ради Чугуївського району Харківської області до Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування наказу, скасування рішення, зобов`язання повернути земельну ділянку.

Справу призначити до розгляду в приміщенні Полтавського апеляційного суду (36000, м. Полтава, вул. Соборності 17, е-mail: inbox@pla.court.gov.ua) (зал судових засідань № 2) на 25 травня 2022 року о 10 год. 00 хв.

Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.

Роз`яснити учасникам право заявити про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку ст. 212 ЦПК України та право за ст. 211 ЦПК України заявити клопотання про розгляд за відсутності.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.А.Лобов

Судді: А.І.Дорош

В.М.Триголов

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення01.05.2022
Оприлюднено23.06.2022
Номер документу104214058
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: спори про припинення права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —617/1848/19

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 23.09.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 17.07.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Прядкіна О. В.

Ухвала від 16.11.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Прядкіна О. В.

Постанова від 18.10.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Тітов Максим Юрійович

Ухвала від 10.10.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Тітов Максим Юрійович

Ухвала від 01.09.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Воробйова Ірина Анатоліївна

Постанова від 25.07.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

Постанова від 25.07.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

Ухвала від 01.05.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні