КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 753/21524/16-ц Головуючий у суді І інстанції Колесник О.М.
Провадження № 22-ц/824/3147/2022 Доповідач у суді ІІ інстанції Ігнатченко Н.В.
У Х В А Л А
20 червня 2022 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого - Ігнатченко Н.В.,
суддів: Мережко М.В., Савченка С.І.,
заслухавши доповідь судді - доповідача Ігнатченко Н.В. щодо проведення підготовчих дій у цивільній справі за апеляційною скаргою Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Славгородський» на заочне рішення Дарницького районного суду міста Києва від 2 червня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Славгородський» про стягнення суми за договором купівлі-продажу земельної ділянки,
в с т а н о в и в:
10 січня 2022 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою відповідача на заочне рішення Дарницького районного суду м. Києва від 2 червня 2017 року про задоволення позову у зазначеній вище цивільній справі.
Вимоги статті 361 ЦПК України судом виконані, підготовка справи до розгляду проведена в обсязі, визначеному статтею 365 ЦПК України.
Відзив позивача на апеляційну скаргу надійшов у строк, який встановлений судом в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.
Також сторони подали до апеляційного суду заяву про затвердження мирової угоди, яка підлягає вирішенню в судовому засіданні.
Інші клопотання або заяви щодо їх розгляду апеляційним судом на стадії підготовки справи до розгляду від учасників справи не надходили.
Враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі, з метою повного та всебічного встановлення обставин справи, її необхідно призначити до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції з повідомленням (викликом) учасників справи відповідно до вимог частини третьої статті 368 ЦПК України.
Керуючись статтями 365 - 369 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Закінчити проведення підготовчих дій у цивільній справі за апеляційною скаргою Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Славгородський» на заочне рішення Дарницького районного суду міста Києва від 2 червня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Славгородський» про стягнення суми за договором купівлі-продажу земельної ділянки.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 7 липня 2022 року о 15 год. 00 хв. в приміщенні Київського апеляційного суду (м. Київ, вул. Солом`янська 2-а), повідомивши учасників справи про дату, час та місце розгляду справи.
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її постановлення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий
Судді:
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104840018 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Ігнатченко Ніна Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні