Рішення
від 13.07.2022 по справі 914/3424/21
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.07.2022 Справа № 914/3424/21

Господарський суд Львівської області у складі судді Кітаєвої С.Б. при секретарі Зарицькій О.Р., розглянувши заяву Приватного підприємства «Західний Буг», с.Павлів Червоноградський район Львівської області

про ухвалення додаткового рішення

у справі №914/3424/21

за позовом Приватного підприємства Західний Буг, с.Павлів Червоноградський район Львівської області

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю Західно-Українська сільськогосподарська компанія, с.Дідівщина Фастівського району Київської області

про стягнення боргу. Ціна позову: 5731231,11 грн.

За участю представників:

від позивача: не з`явився

від відповідача: не з`явився

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Приватного підприємства «Західний Буг» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Західно-Українська сільськогосподарська компанія» про стягнення боргу у розмірі 5731231,11 грн., з якої 4941300,00 грн. сума основного боргу за поставлений у період з 07.05.2021 по 28.05.2021, однак неоплачений товар за договором купівлі продажу №28/КП-3Б від 05.05.2021; 7310,42 грн. 3% річних, 41425,69 грн, пеня, 741195,00 грн. штраф.

В судовому засіданні з розгляду справи по суті 06.07.2022, представником позивачем було заявлено клопотання про те, що докази понесених позивачем судових втрат, пов`язані з розглядом справи, будуть надані протягом п`яти днів з дня ухвалення рішення у справі, а відтак просив суд вирішити питання про судові витрати, пов`язані з розглядом справи, після ухвалення рішення по суті позовних вимог.

В судовому засіданні 06.07.2022 проголошено вступну та резолютивну частини рішення у справі №914/3424/21 та призначено судове засідання щодо вирішення питання про судові витрати, пов`язані з розглядом справи, на 13.07.2022. Встановлено Позивачу строк, до 11.07.2022 включно, для подання суду доказів на підтвердження судових витрат (витрат на професійну правничу допомогу), у зв`язку з розглядом справі №914/3424/21, з доказами скерування їх копій відповідачу.

11.07.2022, за вх.№2167/22, на адресу суду від представника Позивача надійшла заява з додатками від 08.07.2022 №310 про долучення доказів, які підтверджують витрати на правову (професійну правничу) допомогу, заявлених до відшкодування ПП «Західний Буг» в порядку ч. 8 ст. 129 ГПК України у справі №914/3424/21. Ухвалою суду від 11.07.2022 призначено судове засідання щодо вирішення питання про судові витрати пов`язані з розглядом справи на 13.07.2022.

13.07.2022 від представника позивача поступило клопотання про проведення судового засідання щодо ухвалення додаткового рішення без участі представника позивача.

Учасники справи явки представників в судове засідання 13.07.2022 не забезпечили.

Відповідно до ст. 244 ГПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо, зокрема, судом не вирішено питання про судові витрати. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення. У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Розглянувши подану заяву, суд зазначає наступне.

Статтею 123 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом. До витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати:

1) на професійну правничу допомогу;

2) пов`язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів, експертів та проведенням експертизи;

3) пов`язані з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів;

4) пов`язані з вчиненням інших процесуальних дій, необхідних для розгляду справи або підготовки до її розгляду.

Відповідно до частини 2 статті 128 Господарського процесуального кодексу України, розмір витрат, пов`язаних з проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів та вчиненням інших дій, пов`язаних з розглядом справи чи підготовкою до її розгляду, встановлюється судом на підставі договорів, рахунків та інших доказів.

Частиною 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що розмір судових витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо). Такі докази подаються до закінчення судових дебатів у справі або протягом п`яти днів після ухвалення рішення суду, за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву. У разі неподання відповідних доказів протягом встановленого строку така заява залишається без розгляду.

У позовній заяві позивачем зазначено, що у відповідності до частини 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України остаточний розмір судових витрат та докази їх понесення будуть надані суду протягом п`яти днів після ухвалення рішення суду у даній справі.

Як вбачається з матеріалів справи, інтереси позивача, ПП «Західний Буг», представляв адвокат АО «Галицька правнича група» - Боровець М.С., який діяв на підставі договору про надання правової допомоги № 1/НП від 01.01.2021 та ордеру на надання правничої (правової) допомоги серії ВС №1095377

Повноваження Боровця М.С., як адвоката, підтверджуються свідоцтвом про право на заняття адвокатською діяльністю №1726 від 11.08.2010.

Як свідчать матеріали справи, з метою отримання правової допомоги, у тому числі і представництва інтересів у суді, ПП «Західний Буг» звернулось до Адвокатського об`єднання «Галицька правнича група», про що було укладено відповідний Договір про надання правової допомоги 1/НП від 01.01.2021.

Відповідно до умов пункту 1.1 Договору про надання підприємству правової допомоги, Довіритель доручає, а Адвокатська фірма бере на себе зобов`язання надавати необхідну Довірителю правову допомогу для забезпечення його власної господарської діяльності, в тому числі, надавати йому усні, письмові консультації та роз`яснення з юридичних питань в усіх галузях правовідносин, надавати усні та письмові довідки про застосування законодавства України, в інтересах довірителя виготовляти підписувати , подавати, отримувати будь-які юридичні та процесуальні документи визначені чинним законодавством України, виготовляти проекти господарських та цивільно-правових договорів, здійснювати представницькі повноваження в інтересах довірителя в усіх судах судової системи України, органах нотаріату, органах державної виконавчої служби , перед приватними виконавцями, захищати права та законні інтереси Довірителя перед третіми особами, у тому числі без винятку, перед усіма державними органами незалежно від підпорядкування та відомчої належності, перед органами місцевого самоврядування, правоохоронними, контролюючими та фінансовими органами, підприємствами, установами, організаціями незалежно від їх підпорядкування та форм власності, перед фізичними особами, надавати Довірителю інші види правової допомоги не забороненої чинним законодавством України. З метою забезпечення надання Адвокатською фірмою правової допомоги Довірителю у повному об`ємі цим Договором не передбачено будь-яких обмежень прав адвокатів Адвокатської фірми.

Згідно п.1.2 Договору про надання підприємству правової допомоги Довіритель зобов`язується своєчасно приймати та оплачувати вартість правової допомоги, що надається йому згідно умов цього договору , а також добросовісно виконувати всі інші зобов`язання по Договору в обсязі, в строки та терміни , що встановлені цим Договором.

Відповідно до п.4.1. своєчасна підготовка та надання Довірителю Акта виконаних робіт, покладається на адвокатську Фірму.

Підписаний зі сторони Адвокатської фірми уповноваженою особою Акт виконаних робіт (на підставі заявок) надається довірителю у двох екземплярах не пізніше п`ятого числа місяця, що є наступним за звітним.

Підписаний зі сторони Адвокатської фірми уповноваженою особою Акт виконаних робіт (на підставі Протоколів доручення) надається довірителю по мірі виконання Доручення у звітному періоді, як це передбачено Протоколом доручення.

Протягом звітного місяця Адвокатська фірма надає Довірителю у доступній формі та загальнодоступними джерелами комунікації узагальнений звіт про виконану роботу з надання правової допомоги на підставі Заявок Довірителя та виконану роботу під час представництва на підставі протоколів доручення.

Відповідно до положень п.5.1. Договору №1/НП від 01.01.2021 р. про надання правничої допомоги, фіксований розмір винагороди за виконану роботу на підставі Заявок Довірителя за визначений період визначається та погоджується сторонами у Актах виконаних робіт.

В матеріалах справи міститься протокол доручення №10 від 12.10.2021, яким Приватним підприємством «Західний Буг» доручено, а Адвокатським об`єднанням прийнято до виконання доручення на ведення справи про заборгованості з Товариства з обмеженою відповідальністю «Західно-Українська сільськогосподарська компанія» на користь Приватного підприємства «Західний Буг» за Договором купівлі продажу №28/КП-ЗБ та визначено планові види робіт у судовій справі, їх ціну (година робіт - 900 грн.), орієнтовну кількість та порядок оплати.

На підтвердження розміру понесених позивачем витрат на професійну правничу допомогу на суму 48365,22 грн. позивачем надано такі докази: копію Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю №1726 від 11.08.2010 Боровця М.С., ордер серії ВС №1095377 на надання правничої допомоги Приватному підприємству «Західний Буг» у Господарському суді Львівської області адвокатом Боровець М.С., копію Договору №1/НП від 01.01.2021 р. про надання правової допомоги, укладений із Адвокатським об`єднанням «Галицька правнича група», протокол доручення №10 від 12.10.2021, копію Додаткової угоди №5 від 31.12.2021 року до Договору №1/НП від 01.01.2021року; копію рахунку №369 від 30.11.2021 р. на суму 2250,00 грн; копію Акту здачі-приймання робіт №411 від 30.11.2021р. на суму 2250,00 грн. (2,5 год); копія Звіту до Акту здачі-приймання робіт №411 від 30.11.2021р.; копію платіжного доручення №1С025388 від 17.12.2021р. на суму 2250,00 грн.; копію Рахунку №435 від 31.12.2021 р. на суму 8872,65 грн.; копію акту здачі- приймання робіт №479 від 31.12.2021р. на суму 8872,65 грн. (9,00 год.); копію звіту до акту здачі-приймання робіт №479 від 31.12.2021р.; копію платіжного доручення №1С000196 від 06.01.2022р. на суму 8872,65 грн.; копію рахунку №23 від 31.01.2022 р. на суму 5751,11 грн.; копію акту здачі-приймання робіт №27 від 31.01,2022р. на суму 5751,11 грн. (5,5 год); копію звіту до акту здачі-приймання робіт №27 від 31,01,2022р.; копію платіжного доручення №1С001966 від 08.02.2022р. на суму 63169,79 грн. (в яке включено оплату по рахунку №27); копію рахунку № 99 від 31.03.2022 р. на суму 12669,96 грн; копію акту здачі-приймання робіт №102 від 31.03.2022р. на суму 12669,96 грн. (12 год.); копію звіту до акту здачі-приймання робіт №102 від 31.03.2022р.; копію платіжного доручення №1С005506 від 07.04.2022р. на суму 104308,90 грн. (в яке включено оплату по рахунку №102); копію рахунку № 162 від 31.05.2022 р. на суму 18822,15 грн.; копію акту здачі-приймання робіт №161 від 31.05.2022р. на суму 18822,15 грн (17,42 год.); копію звіту до акту здачі-приймання робіт №161 від 31.05.2022р.; копію платіжного доручення №1 від 08.06.2022р. на суму 133974,05 грн. (в яке включено оплату по рахунку №162); подорожній лист службового автомобіля №850 від 15.12.2021р.; подорожній лист службового автомобіля №884 від 17.01.2022р.; подорожній лист службового автомобіля №930 від 09.03.2022р.; подорожній лист службового автомобіля №939 від 31,03.2022р.; подорожній лист службового автомобіля №965 від 05.05.2022р.; подорожній лист службового автомобіля №978 від 18.05.2022р.; подорожній лист службового автомобіля №986 від 26.05.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №8302 від 15.12.2021р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №4279 від 17.01.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №4488 від 09.03.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №1179 від 31.03.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №8236 від 05.05.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №4981 від 18.05.2022р.; фіскальний чек ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» №9409 від 26.05.2022р.

За змістом статті 1 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" договір про надання правової допомоги - це домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об`єднання) зобов`язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, що визначені договором, а клієнт зобов`язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору.

Гонорар є формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту. Порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги. При встановленні розміру гонорару враховуються складність справи, кваліфікація і досвід адвоката, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним та враховувати витрачений адвокатом час (стаття 30 зазначеного Закону).

Разом із тим згідно зі статтею 15 Господарського процесуального кодексу України суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання господарського судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов`язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.

Учасники справи мають право користуватися правничою допомогою. Представництво у суді, як вид правничої допомоги, здійснюється виключно адвокатом (професійна правнича допомога), крім випадків, встановлених законом (стаття 16 Господарського процесуального кодексу України).

Однією з основних засад (принципів) господарського судочинства є відшкодування судових витрат сторони, на користь якої ухвалене судове рішення (пункт 12 частини 3 статті 2 зазначеного Кодексу ).

Відповідно до частини 1 статті 126 Господарського процесуального кодексу України, витрати, пов`язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави.

Згідно з частиною 2 статті 126 Господарського процесуального кодексу України, за результатами розгляду справи витрати на професійну правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами. Для цілей розподілу судових витрат:

- розмір витрат на професійну правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорару адвоката за представництво в суді та іншу професійну правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката, визначається згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою;

- розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Частиною 3 статті 126 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що для визначення розміру витрат на професійну правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Відповідно до частини 4 статті 126 Господарського процесуального кодексу України, розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із:

1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг);

2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг);

3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт;

4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.

Частиною 6 статті 126 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обов`язок доведення неспівмірності витрат покладається на сторону, яка заявляє клопотання про зменшення витрат на оплату правничої допомоги адвоката, які підлягають розподілу між сторонами.

Відповідно до частини 5 статті 129 Господарського процесуального кодексу України, під час вирішення питання про розподіл судових витрат суд враховує:

1) чи пов`язані ці витрати з розглядом справи;

2) чи є розмір таких витрат обґрунтованим та пропорційним до предмета спору, з урахуванням ціни позову, значення справи для сторін, у тому числі чи міг результат її вирішення вплинути на репутацію сторони або чи викликала справа публічний інтерес;

3) поведінку сторони під час розгляду справи, що призвела до затягування розгляду справи, зокрема, подання стороною явно необґрунтованих заяв і клопотань, безпідставне твердження або заперечення стороною певних обставин, які мають значення для справи, безпідставне завищення позивачем позовних вимог тощо;

4) дії сторони щодо досудового вирішення спору та щодо врегулювання спору мирним шляхом під час розгляду справи, стадію розгляду справи, на якій такі дії вчинялись.

Згідно з частиною 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України розмір судових витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).

За змістом пункту 1 частини 2 статті 126, частини 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України розмір витрат на оплату професійної правничої допомоги адвоката встановлюється і розподіляється судом згідно з умовами договору про надання правничої допомоги при наданні відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, як уже сплаченої, так і тієї, що лише підлягає сплаті (буде сплачена) відповідною стороною або третьою особою.

Отже, витрати на надану професійну правничу допомогу у разі підтвердження обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості підлягають розподілу за результатами розгляду справи незалежно від того, чи їх уже фактично сплачено стороною/третьою особою чи тільки має бути сплачено (пункт 1 частини 2 статті 126 цього Кодексу).

(Постанова Об`єднаної палати Верховного Суду у складі суддів Касаційного господарського суду від 03.10.2019р. у справі № 922/445/19).

У застосуванні критерію співмірності витрат на оплату послуг адвоката суд користується досить широким розсудом, який тим не менш, повинен ґрунтуватися на більш чітких критеріях, визначених у частині четвертій статті 126 Господарського процесуального кодексу України. Ці критерії суд застосовує за наявності наданих стороною, яка вказує на неспівмірність витрат, доказів та обґрунтування невідповідності цим критеріям заявлених витрат.

Аналогічна правова позиція висловлена у постановах Касаційного господарського суду від 16.07.2020 у справі № 909/452/19, 02.11.2020 у справі № 922/3548/19 та 18.11.2020 у справі № 923/1121/17.

Як зазначила Велика Палата Верховного Суду у постанові від 19.02.2020 у справі № 755/9215/15-ц, при визначенні суми відшкодування суд має виходити із критерію реальності понесення адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності), а також критерію розумності їхнього розміру, виходячи з конкретних обставин справи та фінансового стану обох сторін. При цьому обов`язок доведення неспівмірності витрат покладається на сторону, яка заявляє клопотання про зменшення витрат на оплату правничої допомоги адвоката, що підлягають розподілу між сторонами (частина шоста статті 126 Господарського процесуального кодексу України).

При визначенні суми відшкодування суд має виходити з критерію реальності адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності), а також критерію розумності їхнього розміру, виходячи з конкретних обставин справи та фінансового стану обох сторін. Ті самі критерії застосовує Європейський суд з прав людини, присуджуючи судові витрат на підставі ст. 41 Конвенції. Зокрема, згідно з його практикою заявник має право на компенсацію судових та інших витрат, лише якщо буде доведено, що такі витрати були фактичними і неминучими, а їхній розмір - обґрунтованим (рішення у справі "East/West Alliance Limited" проти України", заява N 19336/04).

У рішенні Європейського суду з прав людини у справі "Лавентс проти Латвії" зазначено, що відшкодовуються лише витрати, які мають розумний розмір.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 244 Господарського процесуального кодексу України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи в власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.

Згідно з частиною 3 та частиною 4 статті 244 Господарського процесуального кодексу України, суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання.

Відповідно частини 1 статті 74 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Дослідивши подані позивачем матеріали, суд дійшов висновку, що заявлена сума судових витрат є достатньо обґрунтована, відповідає критерію розумності та підтверджена матеріалами справи, заперечень щодо розміру судових витрат на професійну правничу допомогу відповідачем не подано.

Відповідно до частини 9 статті 129 Господарського процесуального кодексу України у випадку зловживання стороною чи її представником процесуальними правами або якщо спір виник внаслідок неправильних дій сторони, суд має право покласти на таку сторону судові витрати повністю або частково незалежно від результатів вирішення спору.

Таким чином, беручи до уваги те, що спір в даній справі виник внаслідок неправильних (неправомірних) дій відповідача, враховуючи складність справи та обсяг наданих адвокатом послуг і виконаних робіт, а також час, витрачений адвокатом на виконання цих робіт, суд дійшов висновку стягнути з відповідача на користь позивача 48365,22 грн. витрат на професійну правничу допомогу.

Керуючись статтями 74, 123, 128, 129, 244 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ

1. Заяву Приватного підприємства «Західний Буг» про ухвалення додаткового рішення задоволити.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Західно-Українська сільськогосподарська компанія (08514, Київська область, Фастівський район, с.Дідівщина, вул.Житомирська, буд.1А, офіс1Б, ідентифікаційний код 43491580) на користь Приватного підприємства Західний Буг (80250, Львівська область, Червоноградський район, с.Павлів, просп. Юності, буд.39; ідентифікаційний код 32478033) 48365,22 грн. витрат на професійну правничу допомогу.

3. Наказ видати після набрання додатковим рішенням законної сили.

Додаткове рішення суду набирає законної сили у строки передбачені ст. 241 ГПК України.

Додаткове рішення може бути оскаржене в порядку та строки передбачені ст.ст. 256, 257 ГПК України.

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/.

Повний текст додаткового рішення підписано 21.07.2022.

Суддя Кітаєва С.Б.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення13.07.2022
Оприлюднено22.07.2022
Номер документу105347089
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/3424/21

Рішення від 13.07.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Рішення від 06.07.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 10.07.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 14.06.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 25.05.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 17.05.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 04.05.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 30.03.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 08.03.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

Ухвала від 21.02.2022

Господарське

Господарський суд Львівської області

Кітаєва С.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні