Справа № 750/2891/22
Провадження № 1-кп/750/204/22
У Х В А Л А
10 серпня 2022 року Деснянський районний суд м. Чернігова у складі:
головуючого: судді ОСОБА_1
з участю: секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
перекладача ОСОБА_4
захисника ОСОБА_5
обвинуваченого ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Чернігові в залі суду кримінальне провадження щодо ОСОБА_6 за ч. 1 ст. 438 КК України,
В С Т А Н О В И В :
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 08 серпня 2022 року ОСОБА_6 визнаний винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 КК України, та засуджений до покарання у виді 10 (десяти) років позбавлення волі.
В судове засідання належним чином, у встановленому законом порядку викликались учасники судового провадження, але до суду не з`явились потерпіла, представник потерпілої та потерпілого. Представники потерпілої та потерпілого подали до суду заяви про розгляд справи у їх відсутність. При таких обставинах, за належного сповіщення суд вважає за можливе проводити судове засідання у їх відсутності.
Після проголошення вироку судом були виявлені описки в мотивувальній частині вироку, а саме, в ім`ї та по-батькові свідка ОСОБА_7 замість « ОСОБА_8 » у тексті вироку зазначено « ОСОБА_9 » та в подальшому в тексті вироку пояснення зазначеного свідка викладенні від імені жіночого роду.
Крім того, у мотивувальній частині вироку помилково зазначено: «призначити йому покарання у виді позбавлення волі на максимальний строк, передбачений санкцією статті, за якою він засуджується» замість озвученого при проголошенні вироку тесту: «призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк, передбачений санкцією статті, за якою він засуджується».
Відповідно до положень ч.ч. 1, 2 ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи у судовому засіданні вирішити питання про виправлення допущених в судовому рішенні цього суду описок, очевидних арифметичних помилок незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Заслухавши думку прокурора, обвинуваченого та його захисника, які погодились з необхідністю виправлення описок, враховуючи право суду на їх виправлення, та з огляду на те, що вказані описки є очевидними та не змінюють змісту і суті вироку, суд приходить до висновку, що відповідно до положень ст. 379 КПК України виявлені описки підлягають виправленню.
Керуючись ст. ст. 372, 379 КПК України, суд
У Х В А Л И В :
Виправити описки у вироку Деснянського районного суду м. Чернігова від 08 серпня 2022 року відносно ОСОБА_6 , засудженого за ч. 1 ст. 438 КК України, та:
- вважати правильним у мотивувальній частині вироку прізвище, ім`я та по-батькові свідка у чоловічому роді ОСОБА_10 замість ОСОБА_11 ;
-виправити утексті вирокуна 16-йсторінці удругому абзаціслова «…намаксимальний строк,передбачений санкцієюстатті,за якоювін засуджується»,та вважатиправильним «…настрок,передбачений санкцією статті, за якою він засуджується».
На ухвалу протягом 7 днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга до Чернігівського апеляційного суду.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Деснянський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 10.08.2022 |
Оприлюднено | 25.01.2023 |
Номер документу | 105668630 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Порушення законів та звичаїв війни |
Кримінальне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Кузюра М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні